MaviKutu Alışveriş Sitesi Hakkında…

Sitemiz genel olarak dropshipping satışlara üyelik vermek üzerine çalışmaktadır. Ancak sitemizden herkes alışveriş yapabilir. Fiyat olarak her zaman rekabetçi olduğunu söylemekten mutluluk duyacağız.

Tüm ürünler toptan satın alınarak üyelere kendi satış platformlarında satışa çıkarabilecekleri şekilde sitemiz üzerinde satıştadır.

Uzun süredir kendi satışlarımızı yaptığımız değişik epazar platformlarından çekilerek üyelik bazı satışlara yöneldik ve bu şekilde hizmet veriyoruz.

Hiç bir epazar platformunda kendi adımıza satış yapmamaktayız. Bu sayede fiyat rekabeti olmaması sağlıyoruz. Kendi sattığımız ürünü epazar yerlerinde satışa çıkardığımızda en ucuz bizim satacağımızı bildiğimiz için bu şekilde bir çalışmayı uygun gördük. Bizimle dropshipping yapan üyelerimiz tamamen kendi fiyat politikalarını oluşturabilirler.

Üyelik seçimlerimiz tecrübeye dayalı bir seçme eleme yöntemine tabiidir. Kendini ispat etmiş üyelerimize çok daha iyi fırsatlarda satışlar yapabilecek şekilde bir düzenlememiz mevcut.

Sitemiz üzerinde bulunan tüm ürünler üretici ve distribütörler tarafından garanti altındadır. Aynı garantileri sitemizden alınan tüm ürünler için bizimde garantimiz mevcut. Çünkü ürün almadan önde tüm testleri tarafımızdan yapılmakta ve kalitesiz ürünlerin satışı yapılmamaktadır.

MaviKutu sitesi her zaman tam müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir site olmaya devam edecektir.

Buradan verdiğimiz sözün sizin de alışveriş ettiğinizde tanıklık etmenizi sağlayacağız.

Lütfen her türlü sorunuz için iletişim bilgilerimizi kullanın ve bize sormak istediklerinizi iletin. Her sorunuza mutlaka cevap yazılacaktır.

Mail Gönder : info@mavikutu.com.tr