• Foruma kayıt olarak daha fazla seçenekten yararlanabilirsiniz.
    Üye olduğunuzda mesaj içinde görüntülenen reklamları görmezsiniz.
    Yorumlarınızı bekliyorum...
    ...

Üye olmadan yazmak

M

Mavi Test

Ziyaretci
Bu kategoride isterseniz kayıt olmadan yazabilirsiniz.
.

Üye olursanız bu reklamlar gösterilmez...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Y

Yorum Mavi

Ziyaretci
İsterseniz yorumda eklersiniz...

Mavikutu

Mesaj yazabilirsin
Yönetici
Size kolaylık olsun :)

Ç

Çetin

Ziyaretci
Benim böyle bir sürü sitem olsa kimler takip ediyo kimler gelip kimler gidiyor ip adresinden merakımdan takip ederim :) sen yapıyormusun böyle bişey

Ç

Çetin

Ziyaretci
Ben bu memleketi çözemiyorum. Yıllardır bahsi geçen bi konu güvenli bölge ve bunun en birincil nedeni herkesin bildiği gibi mülteci sorunu değildi. Bunun nedeni ABD nin desteklediği unsurların oradaki hakimiyetini engellemekti. Bu konuda bizi en cok destekleyen rusya oldu tabi hatta fikrin bile ondan çıktığına supheleniyorum

Simdi tartısmalar sürüp giderken biz güvenli bölge dedikce ABD gözümüzün içine baka baka delikanlı gibi gizliden de değil açık açık yığdı silahları en iyi askerlerini oraya gönderip eğitimler verdi hala da veriyor

Su anda orada ABD nin desteklediği unsurlara terör örgütü demek bile komik kaçıyor çünkü artık bildiğin ordu oldular. Sayılarının 100.000 i geçtiği söyleniyor. Ve bunlar eğitim almıs ve halihazırda eğitimleri devam ediyor. Bildiğin savaşma kapasitesine sahip silahları olan bir ordu söz konusu

Simdi soruyoruz burdan. Gözümüzün içine baka baka bunlar olurken ve ABD nin bu konuda söylediklerinin oyalamadan ibaret olduğunu bildikleri halde neden ses etmedi bizimkiler. Ya da rusya bu konuda bir şey yapmadı ? merak ediyormusunuz bunu ben çok merak ediyorum
Bişey var arkadas bişey var. Çözemiyorum. Danısıklı dövüs oluyor bir çok şeyde.

Rusya nın bizi engellediğini düsünüyorum bugüne kadar. Rusya neden bilmiyorum bazı konularda ilginç şeyler yapıyor. Zamanında çok daha kolay müdahele edebilecekken simdi bir orduyla karşı karşıyasınız

Ve oyalama taktikleri verilen süreler. Hepsi fos çıkıyor bir bir. Ülkemizin lideri şunu söyleyebiliyor "artık lafla doymuyoruz" çok üzüldüm bu cümleye. Yani hep oyaladılar bizi bizde bunu biliyorduk ama bişey yapmadık demektir bu

Demek istediğim bişey var burda. Müdahelenin de bilerek geciktirildiğini düşünüyorum. nedenini bilen varsa söylesin

Ç

Çetin

Ziyaretci
Dünyada ki bütün problemleri orta ve uzun ve vadede kesin olarak çözecek bir fikrim var ama merkezi kontrol olmadan zor

Bütün sorunların kaynağı kontrolsüz üremedir. Birincil olarak nüfus anlamında demiyorum bunu. Büyük çoğunluğu ruh hastası olan bu dünyada ki bireylerin fütursuzca cocuk sahibi olabilmesi dünyaya yapılmıs en büyük ihanettir.

En iyi sosyologlar ve psikoloji uzmanları diğer alanlardaki uzmanlarında yardımıyla bir araya gelip bir test oluşturmalı. Bu testi geçemeyenlere evlilik ve cocuk yapma izni verilmemeli. Evlenip çoluk çocuğa karışmak LÜKS olmalı. Herkes peşinden koşmalı para gibi ama şartlarını yerine getirenler sahip olabilmeli

İnsanlık evrim de bir üst basamağa sıcrar garanti ediyorum. Baska hiç bir şeyi düzeltmeye gerek yok bunu duzeltelim diğerleri kendiliğinden düzelecek

Ç

Çetin

Ziyaretci
Böylece ruh hastası bireyler yapay seleksiyonla toplumdan ayıklanmış olacak ve çoğunluğunu sağlıklı bireylerin oluşturduğu bir toplum oluşacak

Ç

Çetin

Ziyaretci
Böyle konusuyorum diye kendimi sağlıklı gördüğümü düşünmesin kimse. Ben yapay seleksiyonumu kendim yaptım. Evlenip çocuk sahibi olmama kararı verdim. Admin burayı açmayacaktın devamlı yazarım ben artık :D

Mavikutu

Mesaj yazabilirsin
Yönetici
Benim böyle bir sürü sitem olsa kimler takip ediyo kimler gelip kimler gidiyor ip adresinden merakımdan takip ederim :) sen yapıyormusun böyle bişey
Takip ettiğimiz yöntemler var tabii.
.

Mavikutu

Mesaj yazabilirsin
Yönetici
Böyle konusuyorum diye kendimi sağlıklı gördüğümü düşünmesin kimse. Ben yapay seleksiyonumu kendim yaptım. Evlenip çocuk sahibi olmama kararı verdim. Admin burayı açmayacaktın devamlı yazarım ben artık :D
Yaz kardeş :) sorun yok.
Bence kayıt ol öyle yaz.
Yazdıklarına cevap verildiğinde haberin olur.
.
Bende kendi notlarımı yazıyorum.
.

Son düzenleme:

Mavikutu

Mesaj yazabilirsin
Yönetici
Yeni ziyaretcilerimiz üye olmadan forumun bu bölümüne konu açabilir ve mesaj yazabilirsiniz.
.
Spam konu ve mesajlarınızın silineceğini unutmayın.

Mavikutu Sohbet Kanalımız