• Foruma kayıt olarak daha fazla seçenekten yararlanabilirsiniz.
    Üye olduğunuzda mesaj içinde görüntülenen reklamları görmezsiniz.
    Yorumlarınızı bekliyorum...
    ...

ABD'nin siyasi manzaraları ve meslekleri ile ilgili gözlemler ve kişisel komplo teorisi ve erkekler için ne anlama geldiği

  • Konbuyu başlatan karimahomet
  • Başlangıç tarihi
K

karimahomet

Ziyaretci

TLDR – Popüler kültür ve genel politik anlatı, bildiğimiz gibi erkeklerin ve erkekliklerin gelişimine zararlıdır.

Arka fon – Yıllarca esnafta çalıştım. Ayrıca üniversiteye yıllarca katıldım. Şimdi birkaç yıldır bulunduğum bir ofiste çalışıyorum. Amerikan kültüründe gördüğümüz kutuplaşmaya dair bir iç görüşte olduğumu hissediyorum.

Gözlemler

Üniversitede kesinlikle Liberal idi. Profesörlerden, sık sık Liberal konuşma noktalarını duydum, erkeklik toksiktir, kadınlar ezilir ve monogamiden uzak durmaları gerekir, beyaz erkekler kolaylaşır ve çok çalışmaz, erkekler kadınlar olabilir ve kadınlar erkekler olabilir. erkekler erkek çörekler, erkek kapriler, erkek çantaları vb. giymeli

Esnaf kesin konservatif oldu. Erkeklik toksik değil, tek eşlilik aileler için önemlidir, ırkınız ne olursa olsun çok çalışkan olabilirsiniz, erkekler erkek, kadınlar kadın, cinsiyetiniz değişmiyor, bazı erkekler 'Brucing' "Kedilik için Erkeklik satarak onların görünüşünü / karakterini yükseltin ve durması gerekiyor, vs."

Bunlar, gözlemlerim, etkileşimler ve her bir grupla geçirdiğim süre boyunca yaşadığım diğer deneyimlere dayanarak uygulanan genellemelerdir.

Muhafazakar Olma Eğilimi
-Tradesman – Yaklaşık% 100 erkek.
– Askeri – Çoğunlukla erkekler.
-Men

Liberal olma eğilimi
– Üniversite – Çoğunlukla kadınlar (Yüksek lisans öğrencilerinin sadece% 42,5'i erkek)
-Ofis – Çoğunlukla kadınlar
-KADIN

Popüler kültürün, politik ortamın ve medyada tanıtılanın erkeklerin ve erkeklerin gelişimine zarar verdiğine inanıyorum. Kadınların liberalizmi, üniversite ve ofis gibi iş ortamlarındaki güçlerini ve erkeklere karşı savaş açmak için kullandıkları ürünleri / medyayı kullandıklarını düşünüyorum.

Ofiste ve üniversitede, bir kadının iktidar konumunda olacağı, esnafta olduğundan çok daha muhtemeldir. İktidardaki insanlar, nüfuza sahip olma eğilimindedir. Muhafazakar kadınlardan çok daha fazla liberal kadın var.

Kutuplaşma, çevrilmiş erkeklerden ve çevrilmemiş erkeklerden gelir. Kadınlar zaten çoğunlukla liberal. Şu anda çoğu erkek Muhafazakar, üniversitede veya haberlerde size asla söyleyemeyecekleri bir şey.

Bunlar benim düşüncelerim. Bu konuda bir tartışma yapmak ve farklı geçmişlerden insanlardan görüş almak istiyorum. Günün tadını çıkarın millet.
 


Üye olursanız bu reklamlar gösterilmez...


Mavikutu Sohbet Kanalımız


Üst