• Foruma kayıt olarak daha fazla seçenekten yararlanabilirsiniz.
    Üye olduğunuzda mesaj içinde görüntülenen reklamları görmezsiniz.
    Yorumlarınızı bekliyorum...
    ...

Bir başkası Amazon’un ve Google’ın düşük maliyetli ücretsiz teklifler ve 'akıllı' konuşmacılarını insanların evlerine sokma girişimleriyle ilgili giri

• Konbuyu başlatan karimahomet
  • Başlangıç tarihi
K

karimahomet

Ziyaretci

Çeşitli promosyonlar aracılığıyla, amazon ve google'ın akıllı konuşmacılarını insanların evlerine zorladığını garip buluyorum. Amazon yankı her zaman dinliyor. Peki, Google Ana Sayfa ürünleri. Bu ürünleri ücretsiz ya da indirimli fiyatlarla sunan çeşitli promosyonlar üzerinden baktım. Sınır ve ISS kim büyük pazar payına sahip ABD'de, müşterilerine sunan bir müşterilerine ücretsiz Amazon Echo Dot. Geçen ay, Amazon kendileri bir Amazon Yankı noktası teklif ediyordu 99 sent için Amazon Music'e bir aylık abonelik (8 $) satın alan müşteriler. Spotify geçen ay bir teklif ediyordu ücretsiz google ev mini premium aboneleri Spotify'a (10 $) Bu şirketleri, özellikle Vatanseverlik Yasası gibi bir şeyin varlığını düşünürken akıllı konuşmacıları insanların evlerine zorla sokarken görmek ilginç. Bunun, insanları gözetlemeyi kolaylaştıracak bir planın parçası olduğunu düşünüyor musunuz? Yoksa akıllı hoparlör pazarını bir bütün olarak büyütmeye çalışmak sadece agresif bir pazarlama mı?

Üye olursanız bu reklamlar gösterilmez...

Mavikutu Sohbet Kanalımız