• Foruma kayıt olarak daha fazla seçenekten yararlanabilirsiniz.
    Üye olduğunuzda mesaj içinde görüntülenen reklamları görmezsiniz.
    Yorumlarınızı bekliyorum...
    ...

Covid-19 insanları gözetleme görevi

Mavikutu

Mesaj yazabilirsin
Yönetici
Nedendir bilinmez covid-19 karantiları bir gözetleme görevinin başlamasına sebep oldu sanki...
.
.
23 Mar - Evdeki çalışanlar, gerçekten çalıştıklarından emin olmak için her zaman açık bir video hizmeti tarafından her 5 dakikada bir fotoğraflanıyor - ve hizmet, coronavirus salgını nedeniyle bu yana hızlı bir genişleme görüyor
27 Mar - Patronlar Panik-Uzak İşçiler Sekmeleri tutmak için Casus Yazılım Satın
29 Mart - Açıklandı: Suudis'in ABD'deki telefon casusluk kampanyasından şüphelenilmesi - veriler, dört aylık bir süre boyunca gönderilen milyonlarca izleme isteğini gösteriyor
30 Mart - Moskova, QR Kod Geçişleri ile Virüs Kilitlemesini Uygulayacak
31 Mart - Washington Eyaleti Ulusal Model Olarak Görülen Yüz Tanıma Yasasını Tamamladı
7 Nisan - İzin Fişleri ve İzleyici Bilezikleri: Karantinalar Nasıl Uygulanır?
1 Nisan - Moskova izleme uygulamasını tanıtırken Putin koronavirüs önlemlerini aldı
2 Nisan - Baltimore yönetim kurulu muhalefetin ortasında gözetim uçaklarını onayladı
3 Nisan - Google, koronavirüs pandemisi boyunca insanların hareketlerini herkese açık bir şekilde izleyecek. Teknoloji firması, insanların ilçe bazında İngiltere'ye gidecekleri farklı yerlerin ayrıntılarını ve diğer 130 ülke için benzer verileri yayınlayacak.
3 Nis - Bir Microsoft Çalışanı (aynı zamanda Senatördür) Kelimenin tam anlamıyla Washington'un Yüz Tanıma Yasasını Yazdı
4 Nisan - Google, koronavirüs pandemisiyle savaşmaya yardımcı olmak için konum verilerinizi yayınlayacak
9 Nis - MIT, Apple'ın 'Beni Bul' özelliğinden ilham alarak gizliliği koruyan COVID-19 kişi takibi geliştirdi
9 Nisan - Cluj'daki yerliler, İzolasyon kurallarına uyup uymadıklarını görmek için Dronlar tarafından izlenecek
10 Nisan - CDC Yönetmeni: 'Çok Agresif' İletişim İzlemesi ABD'nin Normale Dönmesi İçin Gerekli
14 Nisan - Araştırmacılar karanlık ağda her biri bir kuruştan daha az bir süre için 500.000'den fazla Zoom şifresi buldular ve satın aldılar
14 Nisan - Salgın hastalığından sonra gözetimdeki büyümenin ölçeklendirilmesi zor olabilir.
14 Nisan - Coronavirus kilitlenmesi: Kişi izleme uygulaması kilitlemeyi sonlandırmak için anahtar olabilir
14 Nisan - Avustralyalılar bir telefon uygulaması indirerek hareketlerini izlemek istiyorlarsa Coronavirus kilitlenmeleri aylar içinde sona erebilir.
16 Nis - Güvenlik kaybı ortaya çıktı Clearview AI kaynak kodu - Tartışmalı yüz tanıma başlangıcı, kolluk kullanıcılarının bir kişinin resmini çekmesine, karşıya yüklemesine ve şirketin genel sosyal medyadan kazıdığı iddia edilen 3 milyar görüntü veritabanıyla eşleşmesine izin veriyor. medya profilleri.

Üye olursanız bu reklamlar gösterilmez...

Mavikutu Sohbet Kanalımız