• Foruma kayıt olarak daha fazla seçenekten yararlanabilirsiniz.
    Üye olduğunuzda mesaj içinde görüntülenen reklamları görmezsiniz.
    Yorumlarınızı bekliyorum...
    ...

Fransa Anti-Semitizm / Siyonizm Karşıtı Kararı Geçti. İsrail’i artık Fransa’da eleştiremezsiniz

• Konbuyu başlatan sybilbatson7
  • Başlangıç tarihi
S

sybilbatson7

Ziyaretci

Fransa, geçenlerde Florida'nın bu yılın başlarında yaptıklarına benzer ve ABD devletlerinin yarısında mevcut olanlara benzer yasalar çıkardı. Ana akım haberlerde hiçbir yerde bu belirtilmemiştir, yalnızca İsrail medyası gördüklerimden.

Temel olarak yasa, “Siyonizm karşıtı” nın yasal olarak “anti semitizm” e eşit olduğunu gösteriyor. Bildiğim kadarıyla, Fransa'da Fransız karşıtı duyarlılık hakkında eşit bir yasa ya da benzer yasaların olduğu ABD'deki eşdeğeri yoktur.

Oldukça komik değil mi? Yahudi üstünlüğüyle pratik olarak eşanlamlı olan Siyonizm, artık 2. Dünya Savaşı sırasında Yahudiler tarafında savaşan ülkelerin ikisinde karşı çıkmak için yasadışı. Bu insanlara yardım ettiğin için teşekkürler.

"İsrail bu hareketi selamladı, Dışişleri Bakanı İsrail Katz" onu anti-Semitizme karşı savaşta atılmış önemli bir adım "olarak nitelendirdi ve daha fazla ülkeyi uymaya çağırdı."

Her yerde onları ve davranışlarını sorgulamak yasadışı olana kadar durmayacaklar.

Makale: https://www.timesofisrael.com/french-lawmakers-pass-resolution-calling-israel-hatred-a-form-of-anti-semitism/

Üye olursanız bu reklamlar gösterilmez...

Mavikutu Sohbet Kanalımız