• Foruma kayıt olarak daha fazla seçenekten yararlanabilirsiniz.
    Üye olduğunuzda mesaj içinde görüntülenen reklamları görmezsiniz.
    Yorumlarınızı bekliyorum...
    ...

Gematria: seçkinlerin gizli saklı dili?

• Konbuyu başlatan sybilbatson7
  • Başlangıç tarihi
S

sybilbatson7

Ziyaretci

Zach Hubbard ve gematria araştırmasını bilen var mı? Gematria yüzlerce senedir kullanılmakta ve dil kodlaması da aynı şekilde olmasına karşın, Hubbard seçkinlerin İngilizcenin gematriğini vakaları planlamak ve iletmek için bir yöntem olarak kullandıklarına, bununla birlikte halka açık sergiler için de kullandıklarına inanmaktadır. kamuya açık katliam davaları yada üst düzey kişilik ölümleri ile ayin insan fedakarlığını içeren ritüeller.

Hubbard birçok kez yanlış anlaşılıyor bu sebeple bazıları onun bir tek tutucu, dini bir komplo teorisyeni bulunduğunu düşünüyor. Fakat gematria kodunu İncil olarak öğretse de, bunun bir tek İncil bulunduğunu bu sebeple elitlerin bu şekilde yaptığını söylüyor. Seçkinlerin gematriya kullanmalarını elde eden dini inançları. Hubbard’ın YouTube’dan 18 kanalı silindi, bu sebeple genel olarak Masonluk ve Siyonistlerin gösteriyi yürütmekte olduklarını deklare etti bu sebeple Gematria Kabala’da büyük bir rol oynuyor ve Masonluk Kabala’ya dayanıyor.

Hubbard'ı bir süredir takip ediyorum ve birçok garip şey öğrendim. Hubbard'ın çözümleme etmiş olduğu vakalarda kesinlikle bir kod var. Tek şey kodla tahmin etmenin zor olduğudur ve tüm ölümlerin bir halde iyi mi planlandığını idrak etmek zor olsa gerek.

Ziyaret eden hepimiz www.gematrinator.com?

Üye olursanız bu reklamlar gösterilmez...

Mavikutu Sohbet Kanalımız