• Foruma kayıt olarak daha fazla seçenekten yararlanabilirsiniz.
    Üye olduğunuzda mesaj içinde görüntülenen reklamları görmezsiniz.
    Yorumlarınızı bekliyorum...
    ...

Gezegenler düzmece. Gezegenler bir yalan.

• Konbuyu başlatan sybilbatson7
  • Başlangıç tarihi
S

sybilbatson7

Ziyaretci

Yanıtların nasıl biteceğini aslına bakarsanız biliyorum:

• Şu demek oluyor ki güneş sistemi tamamen yalan mı ?!

• Şu demek oluyor ki mars inişleri düzmece mi?

• Şu demek oluyor ki gezegen yok mu?

• Düz bir kafa olmalı!

Görmeyi beklemeyeceğim cevaplar gezegenin gerçek, inkar edilemez kanıtıdır. NASA'nın gezegen çizimleri sayılmaz. NASA tam bir saçmalık.

Düz olmayan dağları ve vadileri görebildiğim için düz bir kulakçı değilim.

NASA'nın düzmece gezegen çizimlerine benzer bir şey görünen gerçek gezegenlerin çekmiş olduğu fotoğrafların kanıtlarını görmeyi beklemiyorum.

NASA shill'lerinin bana kişisel olarak saldırmasını umuyorum, sadece gerçekte mevcud gezegenlerin sağlam kanıtlarını sunmadım.

Ve televizyonun sana gösterdiği şeyleri hemen hemen yutmuş olan tembeller için, işte bir youtube araması. "bahçemdeki gezegenleri nasıl görebilirim". J.W. isminde ortak bir youtube posteri olacak. Astronomi. Hayatım süresince niçin bunun bir tek arka bahçelerinden gezegenleri görebilen bir avuç insandan biri bulunduğunu anlayamıyorum. Bekle. JW görüntüleri photoshopped olduğunu itiraf ediyor. Öyleyse, bu gezegenleri arka bahçesinden görebilecek başkaları da olmalı, değil mi? Hayır orada yok. Ve normal olarak, gezegenler gerçek olsaydı ve bu kadar kolay görülebilseydi, bu gezegenlerin videolarını yayınlayacak milyonlarca insan olmasa yüzlerce insan olurdu. Fakat milyonlarca video görmeyeceksiniz bu sebeple gezegenler düzmece. Gezegenler, dünya haricinde, yoklar. Hepsi yalan.

Yıldızlar, ay, güneş ve dünya gezegenimiz var. Bu kadar.

Bana inanmıyorsan, git kendine bak. Teleskopta NASA'nın var bulunduğunu iddia etmiş olduğu hiçbir şeye benzeyen hiçbir şey göremezsiniz. Öyleki değil. NASA bir yalan.

Tüm bildiğim bu. Bana inanmıyorsan git kendine bak. Ve eğer yanılıyorsam, lütfen SİZİN teleskopunda gördüğünüz KENDİ gezegen resimlerinizi gönderin.

Üye olursanız bu reklamlar gösterilmez...

Mavikutu Sohbet Kanalımız