• Foruma kayıt olarak daha fazla seçenekten yararlanabilirsiniz.
    Üye olduğunuzda mesaj içinde görüntülenen reklamları görmezsiniz.
    Yorumlarınızı bekliyorum...
    ...

Hepimiz bir araya gelip federal rezerv, fiat para birimi ve kesirli rezerv bankacılığının bugün dünyayı etkileyen en büyük şeytan olduğu konusunda hem

• Konbuyu başlatan rockyamaya
  • Başlangıç tarihi
R

rockyamaya

Ziyaretci

Ben işgalci Walstreet'in bir üyesiydim ve en yüksek istasyonlarımızdaki kötülükleri açığa vurduğumuzdan daha yakındık. Kimi ortaya çıkarmak istediğimizi biliyorduk ve sol ve sağ, siyah ve beyaz, hepimiz aynı fikirdeyiz. Ardından hareket, bazı veya başka ajanlar veya bunlara ne demek istiyorsanız onu sızdı. Provokatörler? Gözlerimizi fildişi kulelerinde sümüksü iğrenç yaratıklardan uzaklaştırdılar ve bizi bölmek için ırksal bölünme, siyasi bölünme ve düşünebilecekleri diğer her şeyden uzaklaştılar.

Bu gün hala planlarından etkileniyoruz ve her zaman olduğu gibi gözlerimiz birbirimize çevrilerek kardeşlerimizi ve kız kardeşlerimizi canavar suçları için suçluyoruz.

Öyleyse bir araya gelip konuşalım, yazılar ve vid'ler paylaşalım ve kaçınılmaz bir şekilde yolumuza çıkacak olan şimşekleri ve ışıldakları görmezden gelmeye çalışalım. Bunu bir test olarak düşünün. Duygusal argümanlarla sapkın olma eğilimine direnebilir ve bunun yerine seyirde kalabilir misiniz?

Teklifim için sana "Para Ustaları" veriyorum.

Aaa ve Tüm Savaşlar Bankacıların Savaşları

Beslenenleri sonlandır. Birleşmediğimiz sürece yapamayız.

Üye olursanız bu reklamlar gösterilmez...

Mavikutu Sohbet Kanalımız