• Foruma kayıt olarak daha fazla seçenekten yararlanabilirsiniz.
    Üye olduğunuzda mesaj içinde görüntülenen reklamları görmezsiniz.
    Yorumlarınızı bekliyorum...
    ...

İnsanların lgbt topluluğunu insanları bölmenin bir yolu olarak kullandığını düşünüyorum.

• Konbuyu başlatan sybilbatson7
  • Başlangıç tarihi
S

sybilbatson7

Ziyaretci

Ben eşcinselim ve ben 22 yaşındayım ve o zamandan beri, diğer eşcinsel insanlar üzerinde herkesin bize zarar vermeye çalıştığı yönünde itilen kocaman bir fikir olduğu anlaşılıyor. Eşcinsel insanların düz insanlara zarar vermeye çalıştığı, düz insanlara itildiği fikrinin olduğunu görmeye başladım. Onun gibi bir eşcinsel kişi ve düz bir insan artık arkadaş olamaz ve ben düz insanları görmeye başlıyorum, özellikle düz erkekler eşcinsel erkeklerden korkuyor ve bu beni korkutuyor. Ayrılmamızdan bıktım artık. Eşcinsel olduğumu kabul etmene gerek yok çünkü kimseye değmez olduğumu kanıtlamak zorunda değilim. Ben kimsem oyum. İstediğin erkekle birlikte olduğumda bana katılmıyorsun, sadece ellerini üzerime koyma ya da benim hakkımda yalanlar yayma. Ama samimi olabiliriz ya da en azından birbirimizi tanıyabiliriz, ancak görünen o ki eşcinsel ya da lgbt her zaman Redwide bile onun ww3'ünden bahsedilir. Sadece LGGB'nin bizi bölmek için bir silah olarak kullanıldığını hissediyorum.

Üye olursanız bu reklamlar gösterilmez...

Mavikutu Sohbet Kanalımız