• Foruma kayıt olarak daha fazla seçenekten yararlanabilirsiniz.
    Üye olduğunuzda mesaj içinde görüntülenen reklamları görmezsiniz.
    Yorumlarınızı bekliyorum...
    ...

İnternet kullanımı...

Mavikutu

Mesaj yazabilirsin
Yönetici
İnterneti daha çok nasıl kullanıyorsunuz ?
PC üzerinden mi, Telefon üzerinden mi ?
.
Artık günümüzde insanlar hareket halinde oldukları için telefon üzerinden internet kullanımı yaygın.
Ancak telefon üzerinden internet kullanımı internetin birçok fonksiyonu kısıtlıyor ve web sitelerini daha dar alanda, daha kısıtlı görüntülenmesine sebep oluyor.
Bu durumda insanların çok kısa sürelerle çok az web sayfalarında kalmasına sebep oluyor.
Her geçen gün daha az zamanla sitelere bağlantı gerçekleşiyor ve bu bir alışkanlık haline geliyor.
Dar zamanda alınan bilgilerde gelip geçici şekilde öğreniliyor ( veya yanlış öğreniliyor.
.
Bu nedenle Aplikasyonlar harici internet kullanımını PC veya Laptop lar üzerinden ( azda olsa tabletler de olur ) kullanırsanız daha fazla fikir sahibi olur ve göz alışkanlığınız daha çok artar.
.
Ben telefonla interneti çok çok az kullanırım ve bunun çok faydasını görüyorum.
.

Üye olursanız bu reklamlar gösterilmez...

Çetin

Aktif üye
Telefondan kullanıyorum genelde ama söylendiği gibi kısa sürelerle değil. açtığım bir sayfa günlerce açık kalabiliyor.
Mesela 2 aydır açık olan 2 tane sayfa var cep telefonunda ki browser da. açık olanlara mesela otobüsteyim açıyorum bakıyorum

Mavikutu

Mesaj yazabilirsin
Yönetici
Sende sanki gizli bir mualiflik var...
.
İlginç...
.

Çetin

Aktif üye
Sende sanki gizli bir mualiflik var...
.
İlginç...
.
hayırlı sabahlar. gizli bişey yok hersey acık. anlamadım tam olarak ne anlamda dediğini ama senin gibi biz de mualifiz hayata o yüzden derdimizi paylasıyoruz yazılarını okuyoruz

Mavikutu Sohbet Kanalımız