• Foruma kayıt olarak daha fazla seçenekten yararlanabilirsiniz.
    Üye olduğunuzda mesaj içinde görüntülenen reklamları görmezsiniz.
    Yorumlarınızı bekliyorum...
    ...

Jokerin kötü eleştiriler almasının nedeni

• Konbuyu başlatan rockyamaya
  • Başlangıç tarihi
R

rockyamaya

Ziyaretci

Olumsuz eleştiriler almasının sebebi, medyanın politik bir ifade olarak almasıydı. Kimseye bariz olup olmadığını bilmiyorum. 2. değişiklik yanlısı olan ortak bir argüman, silahların onun zihinsel bir sağlık sorunu olmadığı ve toplumda yanlış bir şey olduğu yönündedir. Film hiç politik bir ifade değildi, ancak bir olarak gördü ve gündemlerini daha da ilerletmek için bir film haline getirmeye çalıştı. Akıl sağlığı sorunları olan birisinin bir filmde birini öldürdüğünü ve bunun kötü bir film olduğu anlamına gelen profesyonel bir silah filmi olduğunu düşündüklerini sanırlar. Bu, toplumu kendi görüşlerine göre manipüle etmeye çalıştığı şeydir. Medya bu anlatıdan korkuyor, çünkü haklı. Her kitlesel atıcıyı ünlü yapıyorlar ve bu da gündemine uymak için kullanabilecekleri daha fazla kitlesel atışa ve silahların yasaklanmasına neden oluyor. Bazı silahları yasakladıkları anda, daha az toplu atış anlamına gelen atıcılara göstermeyi bırakacaklar, daha sonra medya anlatıyı ne kadar iyi çalıştığını görmek için çevirebilir ve bir süre sonra insanlara silahta başka bir yükselişe neden olacaklarını göstermeye başlayabilir. daha fazla silahı yasaklamak için şiddet uygulamak. Son oyunun ne olduğunu bilmiyorum ama planın ne olduğunu düşünüyorum.

Üye olursanız bu reklamlar gösterilmez...

Mavikutu Sohbet Kanalımız