• Foruma kayıt olarak daha fazla seçenekten yararlanabilirsiniz.
    Üye olduğunuzda mesaj içinde görüntülenen reklamları görmezsiniz.
    Yorumlarınızı bekliyorum...
    ...

Kimyasal izlerle silahlı hava kontrolü% 100 gerçek olduğunu doğruladı.

  • Konbuyu başlatan maybellclu
  • Başlangıç tarihi
M

maybellclu

Ziyaretci

https://www.devonlive.com/news/devon-news/lymouth-flood-disaster-raf-rainmaking-3215800

– 15 Ağustos 1952 – Devon, bölgenin 300 yıldan uzun süredir gördüğü en büyük, en trajik ve sel olayını yaşadı.

– Cumulus Operasyonu, RAF ve uluslararası bir bilim insanı ekibi tarafından Ağustos 1952'de gerçekleştirilen denemenin adıydı.

– Bu gün, 15 Ağustos 1952'de, bulut tohumlama deneyleri aniden sona erdi, resmi belgeler onayladı.

– Otuz dört İngiliz, 90 milyon ton su sel ve öldü, binlerce ton kaya köye evlere, köprülere, dükkanlara ve otellere zarar verdi.

– Görgü tanıkları, biriken 'mor siyah' bulutları tanımladılar. Bazıları tehdit edici göklerin tuhaf bir yeşilimsi tonu olduğunu söyledi.

– Birden fazla kişi Kuzey Devon ve Batı Somerset'in üstündeki bulutların tamamen zıt yönlerde hareket ettiğini gözlemledi.

– Savunma Bakanlığı, bulut tohumlama deneyleri hakkındaki bilgiyi kategorik olarak reddetti. Ancak yeni belgeler, Kümülüs Operasyonunun 4 Ağustos – 15 Ağustos 1952 arasında devam ettiğini gösteriyor – Lynmouth felaketi gününde aniden durduruldu.

– 2001 yılında BBC, daha önce sınıflandırılmış hükümet dosyalarından yeni kanıtlar çıkardı; bu da, RAF ile çalışan bir uluslararası bilim ekibinin aynı hafta güney İngiltere’de yapay yağmur yapımını deniyor olduğunu gösteriyor.

YAŞANANLARIN HEDEFLERİNE HAZIRLANMASI Komik "" "aktivistleri" "" buna uygun bir şekilde habersiz değil mi? İnsanların ülkelerini ve yaşam tarzlarını teslim etmelerini ve ilk nefes alma konusunda kendilerini suçlu hissettirmeleri durumunda sosyalizme teslim etmelerini sağlamak çok daha kolay.
 


Üye olursanız bu reklamlar gösterilmez...


Mavikutu Sohbet Kanalımız


Üst