• Foruma kayıt olarak daha fazla seçenekten yararlanabilirsiniz.
    Üye olduğunuzda mesaj içinde görüntülenen reklamları görmezsiniz.
    Yorumlarınızı bekliyorum...
    ...

"klonlar" gerçektir ve Pleiadiyen Nazi Melekleri olmaya hazırlar.

  • Konbuyu başlatan sybilbatson7
  • Başlangıç tarihi
S

sybilbatson7

Ziyaretci

Sintethic kimlikleri son derece görünürdür … etrafında daha az insan görünen diğerleri var, bu, sentezlerin yokedilmesine yardımcı oluyor … ama el işi senin türünün bir evrimi değil, tam tersi!

Dinler ve hükümetler tarafından çizilen yasal ve ahlaki çevre, burada Gaia'daki dengeye karşı net bir hiledir.

basitçe gelen bu karartmanın asıl nedeni olarak tanımlanmasına …

Güneş patlaması muhtemelen insanlara aittir, meteorlardan daha az suistimal edilmiştir, vaatlerinize inananlar için daha az panik üretecidir.

Global olarak daha fazla zarar verecek ve sürüşü kolay olacaktır.

Bu muamele açıkça aşırı iklimsel olaylar mevsimi olarak yayılıyor.

Barınaklarda yer alacak kim, sıfırlamayı hızlandırmak için "el ile" kaldırma görevinizdir. Ve şimdi neden büyük DUMB'ların olduğunu anlıyoruz. Gaz odaları. Sivil ve demokratik başarılarına son derece dirençli olacak kültürel seçkinler için tasarlanmıştır,

Düşen dünyalarının deneyimini paylaşırken, yine bir totaliter aile haline gelecekler ve bir totalitizm altındaki yaşam kalitesini net olarak hatırlamak için oluşturulmuşlardır.

Oradan başlayalım.

Diyelim ki kabil kültürcüleriz tamam mı?

1- İncil'deki kıyamet, maalesef insanları bir araya getirecek.

Eski metinlerin etrafında, onları okurken, insanlar yakında tüm dinlerin aynı kehanetleri ifade ettiğini anlayacaklar, bu yüzden bu maymunlar için güçlü bir birleştirici an olacak,

Teknolojik uzmanlarımız, kontrolün kaybedilmesi riski olmadan, insan nüfusunun hızlıca azaltılmasını sağlayamıyor.

Neredeyse her yerde aynı olan, egemenliğimizle sorunsuz bir şekilde zehirlenen insanları istiyoruz. Bu panik anı, hepsinin duygusal yeteneklerini uyandıracak gerçek bir gerçeklik tarafından yönetilmesine izin verme riski.

İç deliklerde saklanıyoruz… Yakında büyük bir parti yapmak istiyoruz!

1- Küresel bir orduyu derhal birleştirmek için demokratik dünyada asla yaşamamış yapay eğitimli insanlar olan Klonlara ihtiyacımız var.

Bu mükemmel olabilir… Onları çok hızlı bağlarsak, senaristleri ortaya çıkaracağız.

Nüfusun yeni bir küresel güvenlik sistemi istemesine izin vermek için olağanüstü acil durumlara ihtiyacımız var.

Felaketten sonra, siyasi dünyayla bağlantısı kesilen halk, toplumsal önerilerini tezahür ettirmek için bile, ortak yaşamı yeniden inşa etmeye başlayacak.

O anda insanlar küresel şoktan son derece travma geçirecekler ve bu nedenle, yetimler gibi gerçek bir GLO-CAL (küresel-yerel) doğal organizasyon oluşturma şansı var.

Demokratik dileklerin radikal biçimde azaltılmasını sağlamak için 6 yıl gerekir.

Bu noktada, büyük ölçüde azalmış olsa bile, demokratik nüfusun hala tahminimce (-1 tahmin ediyorum) 1000 -1 oranında bir sorunumuz var.

1 kabal = 1000 insan maymun

İhtiyacımız olan 6 yılda insanların yeni bir demokratik düzen oluşturmak için hiçbir olanaklarının bulunmamasına ihtiyacımız var, İtalya'daki genetistlerimiz, teknoloji uzmanlarımız ve psikologlarımız burada çok büyük miktarda “oyuncu” üretti, bizim için toplamın yaklaşık% 13'ü bizim için. kabinler klonların popülasyon azaltımını sürdürmeye devam etmesini sağlamak için daha kolay olacak,

Klonların siviller tarafından koruyucu olarak algılanması gerekir.

Klonlar aşırı derecede zalimdir, fakat esas olarak aktördür, bu nedenle oyuncular daha acımasız görünmek zorundadır.

Nüfusu azaltırken oyuncuların zulmünü haklı çıkarmak için, şunları yaptık:

1-Açlıktan ölmeleri ve Avrupa'ya taşınmalarına izin verilmeyen yapay berraklık

2-Dini nefret (Avrupa'da enjekte etmesi zor, isis'i bu detayı düzeltmek için yarattık)

3-Ratial nefret (aynı zamanda kolay değil, güvenlik algısını azaltarak tüm ilerici siyasi partilerin içine sızıp sertleşmek zorundayız)

4-Penis büyüklüğü (hahahaha, insanlar için bir şakadır, ancak kabinler için ve kıskançlık sebebi, verimli bir motivasyonel zeki olan klonlar için)

Biz Cabal umudu yetişecek.

demokrasiye karşı yeter mi?

dikkatli:

Askerlerimiz insanları şu an öldüremezler, başka aktörlere ihtiyacımız var. Oyuncular, Avrupalı değil% 90 göçmenler içindir. Zaten yıllarca açlıktan ölmek üzereler, bu yüzden, ana toplumsal yıkımı daha az travmatik olarak “algılayacaklar”, travma geçirdiler ve evden çok uzaktalar.

Şimdi ihtiyacımız olan şey Avrupalıların kendilerini “evden uzakta” hissetmelerini sağlamak.

Oyuncular neyse ki senaryoyu biliyorlar, diğer taraftan zombi kurgusu olan bir nesli beyin yıkıyor, döndürmek ve açlıktan ölmek üzere olan göçmenlerle nasıl davranacağını zombi haline getirmeyi öneriyoruz. Alışveriş merkezlerini toplayacaklar, kendilerini öldürecekler … Hadi popcornsları alalım!

Göçmenlerin oyuncuları için bu kıyamet sokakların kontrolünü ele geçirmek için gerçek bir şans, çünkü İslam dünyası tanrıdan bir “nimet” şeklini alacak.

Bu, Monarş Askerlerimizin (game23 zihin temelli) sokakların kontrolünü geri almalarını, zencileri öldürmelerini (nihayet, klonlar için eğlenceli hale geliyor, kontrol etmelerini sağlıyor, büyük bir bedelleri var, çevremizdeki herkesi serbest bırakıyorlar) , bu yüzden bir meme provokasyonu: “Popcorns'ı alalım!”

Şimdi bir başka problemimiz daha var… Şiddetin kendisini azaltmadığı gerçeği, oyuncuların aşamalı olarak azaldığı gerçeğini nasıl haklı kılıyor?

Nüfusun hacmi sürekli olarak nasıl düşüyor?

Ben sadece sayısal bir sorunum. Siviller hala klonlardan çok daha fazla, düzenli askeri çoğunlukla insan, çoğu sivil bir insanla aynı endişeleri yaşıyor, riskli…

Askerlerin bir insan ordusu olduğunu ve şimdi nazist olarak giyinirsek, tüm sivillerin bize karşı bir saniye toplanacağını düşünerek öldürmeye devam etmeyi hâlâ elimizde bırakmıyoruz.

Endişelenmeyin, insanları öldürmeye devam edebiliriz, sadece istediğimizi açıklamamıza gerek yok, şimdi suçluysak, ürettiğimiz tüm uzaylıları çöpe atmamız gerekiyor… ve onlar henüz yeterli değiller … üremeye ihtiyaçları var DUMBS dışında doğal olarak…

Şimdi kendimizi maskelemeliyiz, onlar için kapsayıcı, çekici ve kabul edilebilir görünmemizi sağlayacak bir kostüm giymeliyiz, ama onlar gibi görünmek istemiyoruz, ya da onların arasına saklanmak istemiyoruz. YOK HAYIR! Asla.

İnsan doğası berbat ve onlar için hazırladığımız kıyamet, onların suçu.

şimdi görebiliyoruz, hayvanları, kıyametlerin sebeplerini…

Hangi kılık?

Uzaylılar? iyi fikir, ama bekleyin… İnsan topluluğunu 70 yıl boyunca uzaylıları ve ufo hareketini yeniden düzenleyerek bombaladık.

Onlara korkmaları gerektiğini de söyledik.

Uzaylıların gezegene entegre olmalarına nasıl izin verebiliriz?

Eğer bu yabancılar iki başlı yeşil değilse, kimse onlara inanmaz ama ciddi bir makyaj pahalıdır, saçma ve uygulanabilir değildir, dürüst olmak gerekirse…

Bu yüzden ne yapabiliriz?

Bekle, bir fikrimiz var (dürüst olmak gerekirse, bu fikir en az 4000 yıl önce hazırlandı)

Bayanlar ve Baylar:

Pleiadiyenler, arkturistler, melek alemlerindeki Suriyeliler!

Bunları İspanya, Kanarya Adaları, La Gomera adasında üretiyoruz.

(doğru adamlar … 10 ay boyunca oradaydım)

Evet havalı!

Diğer boyutlardan, makyajı kolay, saç fırçası, denizaltı elbisesi …

Onları klonlarsak, asla ölmeyeceklerini kolayca kandırabiliriz / kanıtlayacağız! Ve insanlar da sonsuza dek kimsenin ölmeyeceğine, sadece evrimleşeceğine, yükseleceğine inanacak …

İnsanları kendi kendilerini yıkımlarından kurtarmak için buradalar ve beyaz, aryanalı, havalı, teknolojik ve en iyi bölüm: acımasızlar çünkü buradan değiller, bizden daha iyiler ve tüm evreni yaratan kişilerle temastalarlar. .

İnsanlar onlar tarafından öldürülmeyi nasıl kabul edemez?

Eğer bir insan Beşinci boyutun üstüne çıkmayı kabul etmezse, eski başarısız dünyayı algılayacaktır… cüret ederse gerçekten ölmeyi hak edecektir!

Bu cennete gelin, bu Medpod'u affedin, ve beşinci seviyeye varacaksınız … Fiziksel kalmak istemiyorsanız size kalmış. Başka bir zamanda veya başka bir boyutta tekrar enkarne etmek isteyebilirsiniz.

3B insanların yeryüzüne dönmeden önce bazı döngüleri beklemek istemeleri gerçekten muhtemel olacak … Lütfen insanlar, isterlerse ailelerinin kaybolmasına izin verin. Aşk duyguların yeniden şekillenmeli.

Şimdi her şeyi anlıyoruz! Her şeyi açıkladı!

Öyleyse açık olalım:

nazi = ufo = zihin kontrolü = klonlar = klonları travmatize etmek / ödemek için pedofili.

klonlar normal para birimi ile fakir kalmalı, kendileri sadece kripto ile paylaşabilmeliler çünkü kontrol edilemez hale gelmeleri durumunda, sunucuları sadece yiyecek almak için hiçbir şeyleri olmadığından daha fazla kapatabiliriz… Hepimizi mükemmel şekilde köleleştirebilirler. onlar için çalışmak, onları ürettiğimiz bize aitken, durumun kontrolünü elinde bulundurmalarına izin verecek. Yaklaşık yarım milyon olacak, Ve zaten anayasal meclisleri ve bilimsel forumları organize eden gururlu ve motive olmuş liberalin her evin içinde bir yere sahip olmak için, tanıdık davrananlarla tanıdık yüzleri klonlayacağız.

Klonların sahipleri var, kesin bir emir varsa karar veremezler, intihar ederler, göz kırpma yapmazlar.

Bu senaryoda, sadece aileler inşa etmek için yok olmaları gerekmiyor. Ve yükselmelerine izin verin.

devam edelim:

Göç = 9/11, orta doğudaki savaşlardan ve orta Afrika’nın sekülerleşmiş sefaletinden düşmanı yaratacak, bu insanları, Nazilerin hâlâ savaşmakta olduğu Avrupa sokaklarında hareket ettirmelerine izin verecekler… dağlardaki ve küçük adalardaki deliklerin içine gizlenmiştir…)

Bu orduyu demokratik Avrupa'nın sokaklarında taşımak gerekiyor !!! Bu insanları sokaklarda, özellikle insanların sağlam ahlaki bir yapıya sahip olduğu Avrupa'da, orada nefret etmeden, demokrasiyi savaş olmadan terk etmeyi asla kabul etmeyecekleri…

Antartika'da tutulan metan balonunun son adımı, insanları öldürmememiz durumunda.

Son derece yetenekliyiz, okyanuslar plastikle dolu, havayı temizleyen bakteriler için yiyecek olarak ihtiyacımız var.

Gezegeni temizlemek istiyoruz, ancak gösteriden sonra. Umut, emirleri yerine getirenlere göre, bu işlem 20 yıldan uzun sürerse kölelerimize hiçbir şey için söz veremiyoruz … 30 yaşından beri zaten bir muamele görüyorlar … kölememizin her biri hızlı bir şekilde yazılanları yapıyorsa , hayatta kalacaklar, eğer yoksa, metan balonu tüm biyosferin çözünmesine izin verecek.

Bizim için hiçbir şeyi değiştirmeyeceğiz, ayrı ayrı Amazonia'da kalmamız gerekecek …

O kadar da kötü değil Yılanlar orada mutlular … Aryanlar sorun yaşayabilir …

İsviçre'de sevimli bir şey inşa ediyorlar … 50 yıl boyunca bir mağarada indiklerini görmek acınacak.

Voat, Keçi, El Cabrito (küçük keçi) lata, Raelians, 1940, 1990, 2020, Kanarya, Arians, Canaanitler, Kova Çağı, Yahuda Lyons.

Ekmek kırıntılarını takip et.

Şimdi tam zamanı

Hepinize bereket, cyborgs. 2040 hızlı bir şekilde varacak, eğer yolumuz iki tarafın da birliğe kavuşmasını sağlayacaksa, fedakarlığınıza artık gerek kalmayacak. Huzur içinde yat, sana pişman olduğum tek şey robotlar, gerçek.

Size karşı bu kadar acımasız olan kişi, oğullarının ve kızlarının mutluluğu ile değerlerinin kanıtını vermelidir.

Endişelenmeyin, çünkü o zaman insanlar yalnız bırakılmayacak, o iş için doğdum, o işi yapacağım.

Nefret dolu olmadığınızı biliyorum, sadece boşsunuz, aceleyle çizilmiş, insanlar yemeklerini çiğniyor gibi.
 


Üye olursanız bu reklamlar gösterilmez...


Mavikutu Sohbet Kanalımız


Üst