• Foruma kayıt olarak daha fazla seçenekten yararlanabilirsiniz.
    Üye olduğunuzda mesaj içinde görüntülenen reklamları görmezsiniz.
    Yorumlarınızı bekliyorum...
    ...

komplo bulmacasını bir araya getirdim. (bu komplo gerçek değil!) istediğini eklemek veya itibarsız bırakmaktan çekinmeyin, ama beni duyun.

• Konbuyu başlatan sybilbatson7
  • Başlangıç tarihi
S

sybilbatson7

Ziyaretci

Ben gerçekten bazı güçlü duygular değişim geçiriyor olmuştur. kaçınılmaz ve yadsınamaz bir değişim. nasıl, ne zaman, ne, neden? sürekli olarak bu altta sorduğumuz sorular. bu yüzden dün gece kafamda bazı şeyler dizildi ve paylaşılması gerektiğini hissediyorum.

tabii ki hepimiz 2012'nin teorilerini hatırlıyoruz. Maya takvimi bitiyor, dünyamız bitiyor. Maya takvimi sona erdikten sonra yedi güneşle ilgili bir şeyle karşılaştığımı hatırlıyorum. Sizin için referansta bulunulacak ipucunu aradım, çocuklar ve bulamadım ama parantezde, 2012 dünyanın sonunun başlangıcıydı, dünyanın yedi güneşe (yedi yıl) sahip olması gerekiyordu (güneşin etrafındaki küreler) değişim gerçekleşmeden önce. çevrimiçi olarak baksam bile bu bilgileri bulana kadar yedi güneşe gelmiyordu, bunu kanıt olarak değil, bu yedi yıl kavramını daha iyi anlamanıza yardımcı olmak için bağlantı veriyorum.

Maya takvimi 2019

• fikrimi buna eklemek istiyorum ve dünyanın sonunun hepimizin ölmekte olduğuna inanmadığımı söylemek istiyorum. ama bugün dünyamız ölüyor ve yeni bir yaşam biçimine yeniden doğuyor. yeni bir çağ doğmaya hazırdır ve eski çağ ölmeli.

• teknolojimizin dünyadaki zirvesindeyiz, var olan diğer yaşam olanaklarını daha fazla kabul ediyoruz ve genç / genç yetişkinlerimizin çoğunluğunun belki de eski nesil bir bireyden daha fazla başka yaşamları kabul edeceğine inanıyorum. korkar mıydık kesinlikle. ama uzaylı yaşamın olamayacağından daha fazla bir olasılık olarak var olduğunu kabul ediyoruz.

• Aynı zamanda dünya çapında yolsuzluk zirvesindeyiz. dünya liderleri tecavüz ediyor ve çocukları öldürüyor. zorba liderler, kontrol ve güç için kendi başlarına savaş yürütüyorlar, masumiyet gözümüzün önünde saptı ve kaynaştırıldı.

• Varlığımızın farkında olan yabancı bir yaşam varsa, kendimiz olarak bir dünya olarak belli bir zekâya ulaşana kadar varlıklarını kabul edemediğimizi bilecek kadar akıllı olacaklarına inanıyorum. Kitlesel bir tür olarak başka bir yaşam biçimini kabul etmek için bir zamanımız olsaydı, şimdi olacağına inanıyorum.

• PUZZLE PARÇASI BİTİRDİ –

varsa, konuşma ve büyüme için bu teori ve düşünce olduğunu yineleyen, bu kadar okuduğunuz için teşekkür ederim. lütfen kabul et veya katılmıyorum, düşüncelerini ekle. hepimiz bu işte beraberiz.

___ getirmek istediğim bir sonraki nokta, koz zaman yolculuğu teorisi. bu kısa bir süre önce viral oldu ve eğer bu altta aktifseniz muhtemelen bunun farkındasınızdır. Yenilemeye veya gerçek teoriye ihtiyaç duyanlar için, işte bir bağlantı. koz zaman yolcusu teorisi

Bu teoriyi gerçekten bir nedenden ötürü ortaya koyuyorum, – “baron kozlarının muhteşem yeraltı yolculuğunu takip eden ikinci kitabı” “son başkan” dır. BU KİTABI OKUYAMIYORUM, ancak bu teoride, bu adamın kazanmayı beklenmedik olduğunu, 5. ave'de yaşadığını, zengin bir adam olduğunu iddia ediyor. Eğer bu CONSPIRACY (bir komplo olduğunu hatırlar) doğruysa, o zaman yedi takvimin Maya takvimi ile sona ermesi için mükemmel bir sıraya giriyor. Bu onu son başkan yapar. tesadüf değil mi? görüşünüzü ekleyin. Bunu ispatla. doğrula. yardımını çok isterim.

bunu sarmak için – bunu okurken kafanızda bir araya geleceğini umuyorum, bunu bir gerçek olarak iddia etmiyorum, bu bir komplo.

Zeitgeist'i görmediyseniz, varlığımızın büyük resmine dokunan harika bir film. İlk filmin ilk bölümü, zaten kötü bir rep olduğunu bildiğim astrolojiye değiniyor, ancak merak uyandırıcı çünkü dönemlere değiniyorlar. astroloji dönemleri astroloji aylarının döngüsünde değildir. Toroslar döneminde (eski ahit / altın baldır) uygarlık zirveye ulaştık ve değişim yapıldı. balık çağına girdik. balık – balık – isa, erkeklerin balıkçı. balıklarla birlikte sayısız paralellik ve mucizeler kullanılıyor. Bunu daha fazla keşfetmek istiyorsanız filmi izleyin, bir açıklama yapmak çok daha iyi.

• Bununla demek istediğim, dönemlerin değişmesi dünyanın sonu gibi görünüyor. değişiklik üstel olur. Dünyamızın milyonlarca yıllık olduğuna inanıyorsanız, hepimiz birlikte giderken dünyanın toz haline gelmediğine inanabilirsiniz. artık dünyanın yolu olacak, artık değil. yeni bir dünya ve yeni bir yaşam tarzı.

okuduğunuz için teşekkür ederim, bunu genişleteceğinizi umuyorum / belki de bildiğiniz olasılıklara zihninizi açabilirsiniz.

Üye olursanız bu reklamlar gösterilmez...

Mavikutu Sohbet Kanalımız