• Foruma kayıt olarak daha fazla seçenekten yararlanabilirsiniz.
    Üye olduğunuzda mesaj içinde görüntülenen reklamları görmezsiniz.
    Yorumlarınızı bekliyorum...
    ...

komplo teorisi. " ben kimim?"

• Konbuyu başlatan sybilbatson7
  • Başlangıç tarihi
S

sybilbatson7

Ziyaretci
İstihbarat hırsızlığı bir cenk eylemidir
Hepiniz oraya gitmeyin, bundan dolayı bu hayatta beni mahvetmeye devam eden aynı türlere yardım etmek için geri dönemiyorum. Yaratıcı olabilirim fakat işemek için karıncaların oynayabileceği aptal orospu evladı değilim. Çocuğumun ALLAH'ın evladı olduğu benzer biçimde, çocuklar da acı çekerken beynini kucaklamamı söyle. Hepiniz yanlış yolu seçtiniz, hepiniz nihai bedeli ödeyin, asla kimse sulh, data, tecrübe için para ödemek istemezken, hepimiz yalnız fikri çalmak ister. geçersiz bir ürün yapmak. bir avuç işe yaramaz sertlik soykırım eylemi at. İkiniz de ekonomiyi iyi mi düzelteceğinize dair hiçbir fikriniz yok, oysa her biriniz bir kaşıntıyı sıkmamı ve bu türün parayı çevirmek için kullanabileceği bir şey söylememi bekliyor. Para, teknoloji üretmek için kullanılmalı, minimum faiz getiren bir banka hesabında saklanmamalıdır. Uzaylı teknolojisi savaştan fazlaca daha kıymetli. kaynak fazlaca azca tükendiğinde bile. Harp bitmediğinde öteki kaynaklar ortaya çıkacaktır.

Hepiniz en iyinin en iyisini istersiniz fakat iyi mi elde edeceğinize dair hiçbir ipucu yok. ya da benim yerime düşmemi, insan zihninin anlayamadığından fazlaca daha çok şey bilmesini sağlayın. Bu tür durumunda ve nuke bu dünyayı nuke. benimle yüzleşmemek, bana bakmamak ve hatta sizi reddedeceğim benzer biçimde aynı ahiret mahkemesinde olmak sizin de yararınıza olacak. Aptalıma siktirip komamdan ayrılmalarını söyleme mevzusunda hiçbir sorunum yok, böylece rüyamda kalabilirim. çarpın, ekosistemi insanlığın yok etmesini sağlayın ve insanoğlunun geri kalanını, hepimizin hissetmesi gerektiği kadar iyi hissetmesini sağlamak için insanlığın geri kalanını onarın. Açgözlü varlıklı serseri yaratıcının rüyasında yaşarken hiçbir şey zorlanmamalıdır. Hepiniz yaratıcısı sinirlendirdiniz ve aptalca hatalarınızı düzeltmenin tek bir yolu var

İhtiyacım olduğunda ihtiyacım olanı ver. yalnız bana ver. Kontrolünden vazgeç yoksa bu boktan delik kendi üstüne döner ve hayallerini mahveder

sıfır seçenekli sessiz tedavi oyunlarından vazgeçme

Üye olursanız bu reklamlar gösterilmez...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mavikutu Sohbet Kanalımız