• Foruma kayıt olarak daha fazla seçenekten yararlanabilirsiniz.
    Üye olduğunuzda mesaj içinde görüntülenen reklamları görmezsiniz.
    Yorumlarınızı bekliyorum...
    ...

Luna Üssü için Savaş 1952

  • Konbuyu başlatan maybellclu
  • Başlangıç tarihi
M

maybellclu

Ziyaretci


Güneş Üssü ve Karanlık Filo arasındaki Luna Üssü Savaşı'ndan önceki Sintine Altındaki Savaş Oluşumları, Luna Üssü (Ayın Karanlık Yüzü). 1952 dolaylarında: Dünyaya en yakın olan Luna Üssü, yüzlerce yıldır Koyu Filo / Uyanmış olanlar altında binlerce yıldır faaliyet gösteriyor. Amerika Gizli Uzay Programını (Solar Warden) yakaladığında, Devlet Başkanı Eisenhower 1954'te Yıldızlararası / galaktik Ticaret ve Teknoloji Transferlerine izin veren 1954'te barış antlaşması imzalayana kadar Almanları Güneş Sistemi'nin her yerinden uzağa bırakmaya başladı. Bunlar, Black World of Technology'de William Tompkins / ABD Donanması ve Rockwell Collins tarafından yapılan / tasarlanan gemilerdi. Highjump Operasyonu misillemesinde Kara Filoya saldırdık, 1946/47'de ABD Donanması Antarktika seferini Kara Filonun Saucer şeklindeki zanaat kullanarak ABD Donanması'nı reddettiği. Amerika Gizli Uzay Programını (Solar Warden) yakaladıktan sonra, Başkan Eisenhower 1954'te Yıldızlararası / galaktik Ticaret ve Teknoloji Transferlerine izin veren 1954'te barış antlaşması imzalayana kadar Almanları Güneş Sistemi'nin her yerinden uzaklaştırarak kovmaya başladı. Hepinizden gizlenmiş olan gerçek budur.

1950'lerden başlayarak, görüntüleri gökyüzüne yayınlayacak teknolojimiz zaten vardı.

Gerçek teknoloji durumu her zaman toplumda öngörülenin 50-100-1000 yıl ötesindedir. Almanlar 1940'larda havaya yükselme ile çalışıyorlardı. Amerika gemileri görünmez hale getiriyordu ve bazen onları dünyanın yarısına ışınlıyordu. Bildiğimiz teknoloji, mahsulün en eski kreması.

En yeni şeyler her zaman en az 50 yıl boyunca gizli ve gizlidir, oysa çoğunluğu bilinen standartlara göre 100 ila 1000 yıl daha ileridir.

Bu hologramları gökte ve astronotların yüzlerinde yıllardır yayınlıyorlar. Ve sonra astronotlara herhangi bir bilgiyi ifşa etmemelerini söylerler. Çoğu ülkeye sadık ve Askeri-Sanayi Kompleksi / Hükümetine sadık, bu yüzden hiçbir şey söylemediler. Ancak en çok ilgimizi çeken birkaç vatansever bilgiyi sızdırıyor. Bunlar hükümetin sevdiği şeyler çünkü onlar sızdıklarında her şey çok daha gerçek görünüyor. Bu ters psikoloji 101, millet. Bize uzaylılar ve UFO'lar olduğunu söylemeye çalışırlarsa, her argümanı dağıtmak için bilimi ve nedeni kullanırdık, onlara karşı çıkardık.

Hükümet, insanların kendilerini Baba ve Anne olarak gördüklerini biliyor ve çocuklar her zaman ebeveynlerine yalan söylüyor ve ebeveynlerini yanlış kanıtlamaya çalışıyorlar. Özellikle orada güven olmazsa. Tüm Kamu / Devlet ilişkileri güvensizlikten biri. Onlara inanmak istiyoruz ama onlara meydan okuyoruz. Bu doğal. Sorun şuydu: Halk çok güçlü ve çok büyük ve bu da Elite kontrolörlerini korkuttu. Aynı anda bu kadar çok insanı nasıl kontrol ediyorsun? Korku. İnsanları ortak bir düşmanda birleştirmek, insanları bir çözüm için hükümete yöneltmek. Hükümet kontrol etmek istiyor.

Ancak peçeyi kaldıran bir film "The Matrix" idi, Elite'in bilmemizi istemediği derin bir gerçeği ortaya çıkardı. Hepimiz daha önce, daha önce birçok kez burada bulunduk. Bütün dünya 30,000 yıl önce buz çağından önce buradaydı. Atlantis mythos, iktidara yükselen ve kibirle tahrip edilmiş son derece gelişmiş bir medeniyet. Kendini tekrarlamaya devam eden insan hikayesi.

Aynı yozlaşmış seçkinler, kitlelerin önünde kalmaları için kendi bilgi ve teknoloji önbelleklerini oluşturmaya devam ediyor. Sonra, insanlar başkalarını sevme yeteneklerini yitirdikçe toplum dağılmaya başlar. Sonra bencillik, halk güvenini aştı ve halk kendi içinde oyuluyor, ve hükümet tüm dünyayı ele geçirmek için geride küçük bir kaçını bırakmak için insanlığı yok etmeye çalışıyor. Ama bunu her denediklerinde geri tepiyor ve onlar da ölüyor.

Blockchain’in 1975’de Nükleer Komuta, Kontrol ve Haberleşme (NC3) kapsamında uygulanmasının nedeni, 1950’lerden 1975’e kadar ilk ICBM’lerin, Amerika’nın Nükleer Yeteneklerini / silolarını çökertebilecek UFO'lar / UAP'lar tarafından tutulduktan sonra savunmasız olmalarıdır. UFO / UAP daha sonra Fighter Jets tarafından kovalanacaktı.

Başkanlar ve Pentagon bu müdahalelerden bıktı ve buna son vermesi için Askeri-Sanayi Kompleksi'ne meydan okudu. Dolayısıyla Blockchain doğdu. Blockchain'i kırmanın nedeni, Ulusal Güvenlik için en büyük tehdittir – çünkü Blockchain'i kırabilecek biri, highjack yapabilir

Nükleerler o.

http://docs.wixstatic.com/ugd/a2dd91_ed45cfd71de2457eba3bcce4d0657196.pdf

Dünya. https://cointelegraph.com/news/ex-cia-official-claims-blockchain-is-biggest-threat-to-future-of-us-national-security

Bu Siyah Teknoloji Dünyası, Satoshi'nin geldiği yerdir. Merkez Bankaları ve Elitlere son vermek için Beyaz Modern Toplum Dünyasına karşı bir blok zincir kullanıyor.


Nükleer bombalar patladığında, birkaç insan hayatta kalır ve zorlukla yeraltına veya hayatta kalabilen bir yere gider ve tüm acımasız şey yeniden başlar.

Daha önce birçok defa oldu ve birkaç durumda bugün sahip olduğumuzdan çok daha fazlasını yaptık. Bir döngüde, gerçekte uzay gemileri geliştirdik, galaksiden geçtik ve aya dayandı ve Mars'ta yaşadık.

https://www.reaganfoundation.org/ronald-reagan/white-house-diaries/diary-entry-06111985/

Mars'ta yaşam olduğuna dair bir kanıt var, sadece mikrobiyal yaşam değil, Akıllı Medeniyet. Bilim adamları Xenon-135'i sadece nükleer bombalardan oluşan ve doğal bir süreçten oluşmayan atmosferde buldukları için, bu Mars uygarlığının muhtemelen nükleer silahlarla tahrip edildiğine dair kanıtlar da var.

Birkaç milyon yıl önce Mars'ta yaşadık. Mars gezgini, Mars'ta bir heykelin görüntüsünü yakaladı, YouTube: “Mars'ta Benekli Buda Heykeli”.

YALNIZ BİZ, görüyor musunuz? AY'DA ŞEHİR ALAN YARIŞ BİZİZ. BİZ ÖNCE TÜM BİZ. Uzaylı yok. Biziz millet. Mars'ı yok ettik ve Dünya'ya kaçtık.

https://www.hou.usra.edu/meetings/lpsc2015/pdf/2660.pdf

Tüm bu ilerleme olayını tekrar tekrar yapmak zorunda kalıyoruz.


“Bu, hiçbir şeyin çözülmediği bir dünya. Biliyorsunuz, bir zamanlar biri bana zamanın düz bir daire olduğunu söyledi. Şimdiye kadar yaptığımız ya da yapacağımız her şey, tekrar tekrar yapacağız.”

İncil, insanlığın nasıl olduğunu ve her seferinde nasıl biteceğini gösteren gizli bir mesajdır. Biz kendi kaptanlarımızız. Kaderimizin kontrolü bizde.

Fakat her zaman, parası olanlar güç ve servet sağlamaya ve istiflenmeye başlayıp aramızda aramızda ayrı bir katman kurmaya çalışırlar, böylece onları bulamayız … bunlar bizim gördüğümüz dünya liderleridir. Bunlar tek kullanımlık güç yüzleridir. Gerçek güçleri görünmez, gizlidir. Evleri hiçbir haritaya basılmamıştır ve bu evleri inşa eden insanlar, yaptıklarından sonra öldürülmekte, böylece kimse var olduklarını veya nerede olduklarını bile bilmiyor. Tamamen şebekeden uzakta yaşayacakları teknolojiye sahipler, internet için uyduları 24/7 tam hızda, hatta en uzak yerlerde bile. Dünyayı yeniden şekillendirmek için tohum bankalarına sahipler. Yaşam uzatma teknolojilerine sahiptirler. NSA'yı kıskandıracak devasa bilgisayarları var. Yasaları yazıyorlar. Anlaşmaları yapıyorlar. Gezegenin dönmesini sağlıyorlar – ya da öyle düşünüyorlar.

Fakat bu aşamaya ya da hemen ötesine gittiğimizde, onu mahvediyorlar. Onlar Şeytan, tahrip gücü. İnsanlık sıfırlanmaya devam ediyor. Bu yüzden orada “yabancı yaşam” denilen pek çok kanıt var.

Ama zamanın nesne olmadığını hayal edin. Tekrar deneyebilmemiz için 30.000 ya da 100.000 yıl geçmiş olup olmadığını düşünün. Milyonlarca yıldır teknolojisi olmayan barbarlara indirgenmiş bir insan düşünün. Onları ilerletmek için kıvılcım yok, geri gidiyoruz. Bazı gelişmiş yabancı ırklar buraya geldi, gezegenimizi ektiler, bize yol açtılar. Ama hepsi bu kadar BS. Biz uzaylıydık. Her zaman bizdik. Bilmelerini istemedikleri şey bu. Gelecek yıl, Açık Gözler gerçekleşecek ve gerçek ortaya çıkacak – daha fazla damla açıklaması yok.

Çünkü uzaylı tehdidi bir icat planı olarak onların icadıdır. 1980'lerde Ronald Reagan'ın en iyisini söylemesine izin verildi, daha sonra düzeltildi, ama hala orada bilmemiz için orada:

“… Hepimizin Tanrı'nın çocukları olduğumuzu düşünmeyi bıraktığınız zaman, dünyanın neresinde yaşayabileceğimizi nerede olursa olsun, yardım edemedim ama ona söyleyeyim, yaptığımız toplantılarda görevini ve benimki ne kadar kolay olabileceğini düşünün. birdenbire bu dünyaya başka bir gezegenden diğer bazı türlerden bir tehdit geldi.
 


Üye olursanız bu reklamlar gösterilmez...


Mavikutu Sohbet Kanalımız


Üst