• Foruma kayıt olarak daha fazla seçenekten yararlanabilirsiniz.
    Üye olduğunuzda mesaj içinde görüntülenen reklamları görmezsiniz.
    Yorumlarınızı bekliyorum...
    ...

Medya zenginler tarafından kontrol ediliyor ve vatandaşları dolandırıyor

• Konbuyu başlatan sybilbatson7
  • Başlangıç tarihi
S

sybilbatson7

Ziyaretci

Yaşam maliyeti artıyor. Konut fiyatları artıyor, ancak ücretler artmıyor. Sağlık sektörü bir aldatmacadır … Aileleri sınırın güneyinde hayat kurtaran tedavileri aramaya zorlamak.

Görevden alma, Epstein, spor ve ana akım medyanın ittiği her şey bir dikkat dağıtma, manipülasyon ve kabul için bir zihin kontrolü biçimidir.

Dünyanın geri kalanı, hükümetin bizi Madoff’tan daha kötü bir şekilde aldatmasına neden izin verdiğimizi merak ediyor. Kahretsin, ülkelerindeki ücretsiz eğitime erişimi var, ABD’ye çalışma izni başvurusu yapıyor ve buradan mülk satın alıyorlar.

Amerika Birleşik Devletleri'nde 85k kazanmanıza izin veren denizaşırı bir ağda sertifika almak 3000 dolara mal oluyor. Aynı eğitim / öğretim Amerika Birleşik Devletleri'nde size 60.000 dolara mal olacak.

Belli başlı medya şirketlerinin sahipleri, varlıklı azınlığa fayda sağlayan bir gündemi zorlamaktadır. Maviye karşı kırmızı olan bu kabile, sahte ve aldatıcıdır. Bu Projenin çalışması için hükümet, teknolojiyi ve bizi bağlayan tekelleri yayınlıyor.

Kabul edilebilir yeni norm ve cehalet yeni dildir

Üye olursanız bu reklamlar gösterilmez...

Mavikutu Sohbet Kanalımız