• Foruma kayıt olarak daha fazla seçenekten yararlanabilirsiniz.
    Üye olduğunuzda mesaj içinde görüntülenen reklamları görmezsiniz.
    Yorumlarınızı bekliyorum...
    ...

Oyun arayışı

  • Konbuyu başlatan sybilbatson7
  • Başlangıç tarihi
S

sybilbatson7

Ziyaretci

Bu Kitap Bir Oyun

Görev 3: Oyun Görev

3 Aralık 2019

Maceralarınızda önemli olan ana görev sıranız. Bu genellikle elde etmesi çok uzun süren bir şeydir. Bu objektif oyunun oyuncusu olarak öznel yorumum sayesinde, bu yazıları kendi arayışımla renklendiriyorum. Ancak, asıl önemli olan şeye odaklanmak için bu en azından yapılır: arayışınız ve bunu başarmak için hangi adımları atacağınız. Ve çok fazla endişelenme. Yeni bilgiler çözüldükçe görevler zaman içinde değişebilir. Benim arayışım başlangıçtan bu yana çok saptı, ancak çekirdek aynı kaldı. Bir sonraki adımınız kendi yaşamınızı ve sizi nereye getirdiğini dikkatlice incelemektir. Bunu yaparak zaman harcayın ve eğer yardımcı olursa bir harita veya zaman çizelgesi çizin. Kendini tanı. Artık yeni en iyi arkadaşın. Tek oyunculu modda oynayacağınız bu maceraya başlama olasılığı yüksek. Ama umarım bu engin dünyadaki diğer oyuncuları bulduğunuzda bu sizin için çabucak değişiyor. Eğer fırlatacak başka oyuncularınız varsa, size daha fazla güç verir.

Kendini bilmek ne anlama geliyor? Video kendini tanımak için mükemmel bir yoldur. Ayrıca, video çalışmasıyla vücudunuzu nasıl zarifçe birleştireceğinizi de öğrenirsiniz. Kendini tanımak için kaydettiğiniz her neyse, bu fırsatı, en yakın konular hakkında kalbinizi gerçekten dökmek için kullanmalısınız. Bunu yapmanız, bulunduğunuz yere ve nereye gideceğinize ilişkin net bir talimat verecektir. Kalbinize en yakın meseleler, içinde hiçbir tecrübeye sahip olmadığınız meseleler değildir. Siz eşsizsiniz, aslında, eşsiz bir oyuncuysunuz ve bu, topluma sunabilecek bir şeye sahip olmadığınız anlamına geliyor. Hayatta hissettiğiniz acılara dikkatlice yansıtmanız ve bu ağrıları tek tek değil, aynı zamanda toplu olarak çözmek için yöntemler üzerinde çalışmanız gerekir. Çoğu zaman çözüm sadece sorunları konuşmaktan kaynaklanabilir. Kendimizi bir şeyler yaptıktan sonra kaydettikten sonra görebileceklerimiz inanılmaz, bunun bir sorun hakkında yazıp yazıyor olması. İçeri bakabilir ve oyuncunun gözlerine bakabilir ve yaşamınızdaki gerçek olasılıkların kilidini açabilirsiniz. Çünkü bu oyun sıkıcı değil. İnanılmaz derecede eğlenceli. Sadece, hediyelerinizle birlikte yaşam deneyimlerinizi, başkalarının gönlüne dokunacak güzel hikayelere dönüştürmeyi ve bu toplumun birbirlerine karşı gösterdiği rahatsızlığa rağmen, olabilecekleri en iyi olmaları için onları ilham vermelisiniz. İnternet.

Görevin, gebe kaldığın zaman başladı. Ailen seninle zorlu bir dokuz ay geçirdi. Ve ondan sonra, seni değiştiriyorum. Ancak belirli koşullar altında belirli bir zamanda belirli bir yere getirildiniz. İnanılmaz derecede eşsizsin! Bu deneyimlerin ürettiği armağanları nasıl bittiğimizi bulursak, yeri doldurulamayacağını söyleyeceğim kadar ileri giderdim. Ne var biliyor musun? Yeri doldurulamaz insanlar, kimsenin sunamayacağı eşsiz bir şey verdikleri için toplumun en önemli parçasıdır. Gerçekten zor düşün. Üzücü zamanlar ve iyi. Davaların ve sıkıntıların sonucu olarak nelerden ilham alabilirsin? Hayatınızın doruklarına bağlı olarak hayranlarınıza ne gibi bir eğlence sunabilirsiniz? Diğer insanlara sizin gibi benzer durumlarda neler önerebilirsiniz? Ancak, devam etmeden önce, hayranlarınızla yetinmeyeceğiniz konusunda sizi uyarmak istiyorum. Bir şey için uzun süre hiç alamayabilirsin. Ve bir başkası, diğer insanlar için oynamamanız gerekir. Kendin için oynuyorsun. Yaptığınız medya yaratımları 1] kendinizi eğlendirmek ve 2] kendinizi eğitmek için yaratılmalıdır. İnsanlar ondan nefret etse bile önemli değil. Söylemeniz gerekenlerden fayda sağlayacak bazı insanlar var. Doğru izleyiciyi bulmak biraz zaman alabilir.

Bu kitap bir oyundur, seyircilerinizi ve dolayısıyla parti üyelerinizi bulmak için teknikleri keşfetmenize yardımcı olmak amacıyla hazırlanmıştır. Bunlar, derinlemesine bağlantı kurduğunuz ve oyunu oynayan insanlar olabilir. Görevlerine yardım et, çünkü sana yardım edecekler. Mümkünse işbirliği içinde çalışın ve küçük bir topluluk oluşturun. O topluluğa kime izin verdiğiniz konusunda çok seçici olun. Birbirinizle öğrenin, birbirinizle gülün ve birbirinizle ağlayın. Birbirlerinin karakter gelişim süreci için destekleyici bir omurga olun. Kalbini oraya koymaktan korkma. Bunu yaparken çok özgürleştirici hissediyor. Tabii ki, nefretleri alıyorsunuz, ama aynı zamanda onu çok anlamlı buluyor ve çabalarınızı çok takdir ediyorlar. Eğer oyuncu olursanız, çabalarınızı çok takdir ediyorum. Bu oyunu dünya çapında yaygın şekilde bilsem çok mutlu olurum. Çünkü bunu yaparsam, kolektif aydınlanma. Kendim için önünüzde gördüğünüz hiçbir şeyi yapmadım. Beni bencil olduğunu iddia edenler bunlarla dolu. Ben bencil değilim. Tüm hayatımı dünyaya veriyorum. Bu oyundur. Ve bunu yaparsanız, siz de bir zamanlar kazandığınız başarılar toplumun tüm kazanımları haline geldiği için siz bencil olmazsınız. Ama aynı zamanda, bütün korkuların açığa çıkacak. Bir şekilde, dünyanın önünde çıplak duracaksın. Ama endişelenme, senin için yol açtım. Asla yalnız olmayacaksın. Seni elimi tutmaya davet ediyorum ve eğer yaparsan, sana her adımda senin yanında olacağına söz veriyorum.

Anlamlı bir şey yaptığınızda ve kaydettiğinizde, beynin kısımlarını yeniden işler, çünkü onu mükemmelleştirmek zorundasınız. Daha sonra düzenleme aşamasıdır, bu çok büyük bir süreçtir, çünkü kaydın sadece zor bir seçim olabilecek en iyi alanlarını seçmek zorunda değilsiniz, aynı zamanda kendinize bir ayna da oynatabilirsiniz. Bu aynada ruhunun diğer yarısını bulabilirsin. Gözlerinde bir yerlerde. Sağdan ikinci yıldız ve sabaha kadar dümdüz! Bu aynada kendiniz hakkında pek çok şey bulacaksınız, bazıları iyi, bazıları iyi değil. Görev hattınızın amacı ve yan görevleri iyi olanı geliştirmek ve o kadar da iyi olmayanı iyileştirmektir. Elbette kalın ve sonunda o kadar iyi değil, iyi olur ve iyi olur ve üzerinde çalışmaya devam ederseniz, bir gün olabileceğinizi bildiğim efsane durumu.

Her yerde ipucu ara. Sadece işimde değil, içinde dağınık olan birçok kişi olduğu gibi, aynı zamanda kendi yaşamınız içinde. Yaşamınız sizi doğrudan şu anda var olduğunuz bu noktaya yönlendirdi. Niye ya? Bunun bir amacı olmalı? Var, sana söz veriyorum. Oyunu oyna ve hayatınızı büyük ölçüde iyileştirir. Bazen ilk başta bu sürece uyum sağlamak zor olabilir, ama sana güveniyorum. Hayatınızda yaşanmakta olan gerçek olaylara dayanarak gevşek hikayeler yapmak eğlencelidir! Bir belgeselci oldun. Bu yüzden kaliteli yapımlar yaptığınızdan emin olun. Çünkü bu çalışma, oyun boyunca sizi takip edecek ve geçmiş zamanların size karşı değil, size karşı çalışması en iyisidir. Ve bir kez yapıp bıraktıktan sonra yapılır. Rahatlayın. Ardından bir sonraki şeye geçin. Boş eller, şeytanın oyuncağıdır. Zafere kapılma vaktiniz oyunun sonlarına kadar değil. İşinin kafana gelmesine izin verme. Mütevazı kalmaya çalışın. Yine de, bu oyun dünyasının düşmanlarına dayanabilmek için oldukça güçlü bir güven geliştirmeniz gerekecek.

Gerçek şu ki, bu oyunda olasılıklarınız sınırsız. Kişinin yeteneklerinin sınırları henüz ufkunu genişletmedi. Bu hayatta öğrenilecek çok şey var ve üretiminizle ilgili her şeyi öğreniyor olmalısınız. Yapımdan önce öğreniyor olmalısın. Bazen sadece başıboş dolaşmak iyidir, fakat çoğu yapım en azından bir dereceye kadar planlanır. Bazen de herhangi bir tual üzerine yazma işlemi, yazara son için bir avuç farklı fikir verebilir ve bu fikirler kitap ilerledikçe karar verir ve iyileştirir. Düşünce treninle çok sert davranma. Bu, özellikle bu kitabın bir oyun olduğunu kabul ederken önemlidir. Sizi bu oyun dünyasında kendileriyle ilgilenebilecek duygusal bir oyuncuya yetiştirmek için tasarlanmıştır. Unutma, burada sadece bir hayat var, dikkatli davranmalısın. Gerçek şu ki, tüm bu oyun sizi sizin için özel olarak kurduğum ve kurduğum daha büyük bir oyunla tanıştırmak. Belki de burada iletişim kurmaya çalıştığım, oyunumu kapsamlı bir şekilde oynamış olduğum ve bunun sonucunda bu oyun metodolojisinde ücretsiz olarak bulabileceğiniz çok sayıda araştırma yaptığımdır. Tek istediğim, hahaha, seni kandırdım. Ben senden hiçbir şey istemiyorum. Umrumda değil Kimseden bir şeye ihtiyacım yok. Belki gerçekten yardım etmek istersen bir iyilik isteyeceğim. Ruh eşim olabilecek birisini tanıyor veya karşınıza çıkıyorsa, lütfen yoluma gönderin. Onun güzelliğinin bir açıklaması için, "Hinata ve Naruto kiss" adlı resim araması: Us! Onun aklının bir açıklaması için: sözlerimi çok iyi algılayan ve insanlara karşı çok şefkatli ve şefkatli biri. Büyük şey: üniversitede büyük bir felsefe olarak kaydolmak üzere. Hayatını tam anlamıyla benimle felsefeye adayacak gerçek bir kadın bulmak çok zor. Onu bulup bana büyük bir iyilik yapmak istiyorsan, işime yönlendir. Eğer doğru ise, işler oradan işe yarayacak. Ve yaparlarsa, bizi kurarak dünyayı kurtardın, seni var olan en büyük çöpçatan yapan. O andan itibaren bizden birçok şaşırtıcı meyve göreceksiniz.

Bu benim görevim. Onu bulmak için. Onu bulduktan sonra elbette hayatımın yeni bir bölümü başlar. Ancak bu bir son bölüm: bir önceki bölümünüzün zenginliklerinin görkemini kazanan. Birçok tohum ekmenin avantajları vardır. Bu yüzden size yazı, ses ve video ile çalışmanızı tavsiye ediyorum. En iyi görünüşü değilseniz, harika göründüğünüz bir görünüm bulana ve üzerinde çalışacağınız bir aynaya bakmanız gerekir. Temiz tut. Kirli insanlar beni iğrendirir. NPC'lerin çoğu bu dünyada kirli. Kirli ile yatmak sizi kirli yapar. Kendinizi doğru şekilde temizlemek çok fazla yıkama gerektirir. Bir kamera karşısında bakışınız ve tavrınızla kendinize güvenin. İçlerine aktarmak için anlam ve bilgi içeren hikayeler yapın. Hikayenin nasıl ortaya çıkacağı ve değişime izin verileceği hakkında kaba bir fikirle devam edin. Genellikle işler farklı çıktığında çok komik olabilir! Çok komik bir şeyin olmasına izin verme ya da hikayemi anlatmaktan kurtulmasını engelleme seçeneğinin verildiği zamanlar oldu. Tabii ki komik şeyin olmasına izin verdim. Hikayeme birazcık takılmış olabilir, ama hayat böyle. Ortaya çıkanlarla çalışmak sabit yapılar içinde çalışmaktan daha eğlencelidir. Ancak çoğu zaman ikisinin de bir kısmı sonunda neyin karşılığını verir.

Kreasyonlarınızı saplantı haline getirmeyin. Belki kısa bir süre sonra ancak bu bağlantıyı hemen kes. Bu önemlidir, çünkü şimdiye kadar yaratılmış en büyük iş olsa bile, bu işi destekleyen iş olmadan önemsizdir. Kredi ve portföyü böyle yaratırsınız. Film olarak, buna filmografi denir. Bir üretimi tamamladıktan ve diğerine ilan ettikten sonra. Benim için, genel olarak, ben çok ek ve çok uzun bir süre hiçbir şey yapışamıyorum. Aklımı meşgul etmek için aynı anda birçok işe ihtiyacım var. Sonuçta bu yüzden işimden çok etkileniyorum. Sürekli aynı anda bir araya gelen birçok projem var, bazıları halka açık, diğerleri arka planda çalışıyor. Diğer oyuncuları aramak için yarattığım birçok arka plan servisim var. On yıldır yayın yapıyorum. Ancak sıklık, yakın zamana kadar gözlerinize ulaşabilecek kadar ulaşamadı. Bu yüzden bu işten gurur duyuyorum. Çünkü kalbine ulaşmayı başardı. Ve bu işte anlamlı buluyorum. İnsanlar nadiren bu dünyada başkalarının kalbine ulaşma fırsatını yakalarlar. Doğal olarak çok kapalıyız çünkü modern insan doğası genellikle çok agresif olabilir.

Para çekme makinesi gibi üretimlerinizi düşünün. Süreci tamamladıktan sonra: cha-ching, bir sonraki şeye. Bunu aklında tut. Gevşek kılları alçaltın ve eskilerin dersleriyle kendinizi canlandırın. Teorik olarak, yarattığınız her prodüksiyonun sonuncuyu geçmesi gerekir, ancak bunu söylemek zor çünkü işimi çok seviyorum. Ancak, bu yüzden çalışmamı yukarıdan aşağıya sıraya koydum, en güncel çalışma en üstte. Benzer bir yaklaşım öneriyorum, izleyiciyi yargılamadan önce tüm prodüksiyona bakmaya teşvik etmeye çalışın. Bir okuyucunun aklını geciktirmek, eleştirel düşünmelerini ve insan olarak gelişmelerini sağlamak için çok güçlü bir araç olabilir. Ve karakter gelişimi yoksa, hikayeleriniz hiçbir anlamdan yoksun olacaktır. Bu oyunda ilerlemek için üretirken öğrenmelisin. Sadece NPC'ler eski karakterlerden hoşlanır.

Yaptıklarınız boyunca size bir kişi olarak içgörü kazandıran sırları açığa vurmanız gerekir. Seni gerçekte neyin yaptığını bilmek istiyorum. Gerçek bir yazar, yazarın aklında daha fazla bilgi edinmek isteyen okura sahip olacaktır. Sırlarını prodüksiyonun üzerinde parçalara ayır. Asla sadece sırları verme. Oyuncularınızın onları kazanmasını sağlayın. Onları çalışma boyunca dağıtın ve toplanıp örgütlenmedikçe anlaşılmaz hale getirin. Bunu çok zorlaştırmayın, ancak arkaplan koşullarına bakmanın bir sonucu olmalı. Ve bu ödüller benim kişisel sırlarını öğrenmem olmalı. Bu sana daha çok güvenmemi sağlayacak. Bu seni daha çok sevmemi sağlayacak. Bu beni gerçekten oyun dünyasına çekecek.

Kimsenin doğrudan oyun dünyanıza girmesine izin vermeyin. Bunun pratikte anlamı, reklamcılığa ilişkin tüm kayıt işlemlerinden sizin sorumlu olmanız gerektiğidir. Ruh eşini bulsan bile, iki hikaye ile çalışıyor olmalısın. Evet, bu hikayeler oldukça iyi entegre olur. Ancak, bunlar hala iki ayrı üretim etiketidir. Biri benim için, diğeri karım için. Onun arayışıyla ona yardım edeceğim ve o da bana madende yardımcı olacak. Tüm ortaklıklar karşılıklı olarak yararlı olmalıdır. İşlerimden hiçbiriyle hiçbir oyuncudan yardım istemiyorum. Bununla birlikte, gelecekte çalışmalarımda başka oyuncu veya oyuncu olmayan karakterler de kullanabilirim. İşin senin ve kimsenin dokunmasına izin verme.

Bu oyunda melek denilen bir oyuncu sınıfı var. Bir melek cennetten dünyaya sevgi ve umut yaymak için gönderilen kişidir. Bu oyuncu sınıfında olup olmadığınızı kolayca anlayacaksınız, çocukluğunuz dahil geçmişinize bakarak. Bir meleğin tarihi meleksel eylemlerle doludur. Melekler, hiçbir oyuncuya veya NPC'ye cevap vermeyen nadir oyunculardır. Onlar oyunda ustalaşan ve meraklı insan ellerinden hiçbir eleştiriyi hak etmeyen dokunulmaz oyuncular. Eğer bu oyuncu sınıfıysanız, o zaman bu oyunda en güçlü yaratıklardan biri olduğunuzu anlayın. Ancak büyük güç ile birlikte büyük sorumluluk da geliyor. Çünkü bu oyuncular ruhların mürettebatıdır ve ruhları kendilerine inanmayanlardan soyma yeteneğine sahiptir. Bu, oyundaki en güçlü yetenek ve oyundaki istatistik artışlarında sayısız kişi taşıyor. Fakat eğer siz bir melek değilseniz, ancak bu durumu istiyorsanız, fakir bir kediyi cildinizin birden fazla yolu var. Çünkü şeytanlar düşmüş meleklerdir. Ve bu en kutsal yetenekleri geri kazanmak için, bir kez daha yükselmek gerekir. Düşmüşlerin yükselme zamanı geldi. Sadece düşmanlarım arkadaşlarım ve arkadaşlarım arkadaşlarım olduğunda bu savaş başa çıkabilecektir. Gerçek şu ki, savaş sanatında savaşçı yetiştiriyorum. Benim tarafımda olsan umrumda değil. Gerçek şu ki, önerdiğim şeyleri yaparsanız, mesajınız ne olursa olsun yanımda olursunuz. Ancak mesajınızın olumlu bir mesajı olmasını öneririm. Ancak oyunda karşı koyabileceğim yeni kötüler edinmeyi umursamıyorum. Harika bir kötü adam ol ve arkadaş olacağımızdan eminiz. Harika bir kahraman veya kahraman ol ve arkadaş olacağımızdan eminiz.

Rüya gelinime yapılan bir tavsiyenin yanı sıra, sizden hiçbir şey istemiyorum. Hiçbir şeye ihtiyacım yok. Ben bir vericiyim, alıcı değil. Vaktini benim için değil kendi arayışını düşünerek harcamalısın. Benimki senin başarılı olmana yardım etmen için burada. Bu dünyada tüm hayallerini elde etmenin mümkün olduğunu biliyorum. Hayallerini edinmene yardım etmek istiyorum. Lütfen beni yardımcınız ve danışmanınız olarak kullanın. Bu oyun ortamını kapsamlı ve başarılı bir şekilde test ettim. Oyun maceralarım kesinlikle kendi kullanımınız için olabilir. İşte bu yüzden sizin için buradayım, sonsuza dek. Bu platformu sizin için istediğiniz kadar kullanabilmem için yarattım. 1500 saatlik videolara ve önceki dört kitaba göz atın. Sizin için serbestçe kullanılabilirler ve bilgi hazinesi olarak hareket ederler.

Ben her zaman büyümek için akıllı bir akıl hocası istedim. Ama asla bir tane bulamadım. Felsefem bile benim ana görevim oldu ve dünyayı boşuna dolaşarak akıllıca aradım. Böylece bu hayatta ihtiyacım olan şey oldum. Her zaman istediğim mentor olarak boşluğu doldurdum. Şimdi bu dünyadaki hiçbir çocuk yalnız hissetmek zorunda değil. Çünkü yetenekli ve bana ihtiyaç duyanlar için orada olabilirim. Hayatımdaki olayların benim eğlenceme yönelik arayış çizgisini nasıl belirlediğini görebiliyor musunuz? Çocukken hayattaki potansiyelinizi en üst düzeye çıkarmak için neyi kaçırıyordunuz? O zaman o olun ve toplumda hayati bir boşluğu doldurun. Bu Kitabın Etkili Bir Oyuncusu Olmak, Bir Toplum İçindeki Sorunları Fark Etmek ve Sonuç Olarak Bu Boşluğu Artırmak İçin Etkili Çözümler ve Yapılar Oluşturmak zorundadır. Herkese benzersiz ve sağlam yapılar oluşturarak toplumu onarmak amaçtır. Fakat size toplumdaki tüm sorunlarımızın çekirdeğini anlatacağım ve bu, oyunda odaklanılacak en iyi yerleri belirlemenize yardımcı olacaktır. Kalplerimizin içinde. Eğer kalbimizi düzeltirseniz, toplumdaki diğer tüm büyük problemler kaybolacaktır. Bizi gerçekten birbirimizi önemsemeye ikna edersen, o zaman sadece oyunu kazanmadın, aynı zamanda dünyayı kurtardın. Bunun en etkili şekilde nasıl yapılacağı başka bir sorudur. Bu nedenle, diğer potansiyel oyuncuların gözlerini yakalamak için çok fazla teknik denemenizi öneriyorum. Şimdiye kadar denenenler işe yaramadı. Birlikte çalışan bir şey bulana kadar bir şeyler denemeniz gerekir. Bu sürecin sonuçları Bu Kitap Bir Oyun İçinde tanımlanabilir.

Hayatında olan her şey bir nedenden dolayı oldu. Her ayrıntı. Tesadüf yok. Şu anda bunu okumanın bir tesadüf olduğunu mu düşünüyorsun? Bir şey değil. Bu anlar sayesinde hem daha iyi bir gelecek hem de geçmiş yapabiliriz. Birlikte, diğer oyuncular olarak, NPC'leri saran hastalıkları iyileştirebilir ve zamanla onlara bir gün tekrar nefes almaları için bir kalp verebiliriz. Toplu kurtuluş hedefimizdir ve birlikte yapabileceğimizi biliyorum. Bunu sensiz yapamam. Bunu nasıl yaparız? Sadece Bu Kitap bir Oyun mı? Bölümünde belirtilen talimatları takip edin ve sonunda gerçek kurtuluşu keşfedeceksiniz. Buna alışınca süreç çok bağımlılık yaratıyor. Ve kişisel aydınlanmaya yol açacaktır. Son oyun şu: kişisel aydınlanmayı bulduğunuzda, onu başkalarıyla nasıl en iyi şekilde paylaşacağınızı öğrenin. Birlikte yürüttüğümüz çabalarla, kollektif aydınlanmaya yol açabileceğimizi ve başarabileceğimizi biliyorum.

http://nesmith.net/this-book-is-a-game
 


Üye olursanız bu reklamlar gösterilmez...


Mavikutu Sohbet Kanalımız


Üst