• Foruma kayıt olarak daha fazla seçenekten yararlanabilirsiniz.
    Üye olduğunuzda mesaj içinde görüntülenen reklamları görmezsiniz.
    Yorumlarınızı bekliyorum...
    ...

Popüler olmayan görüş: Clinton, şu anki siyasal tarihte en fena görülen ailedir.

• Konbuyu başlatan sybilbatson7
  • Başlangıç tarihi
S

sybilbatson7

Ziyaretci

Bu aile böylesine geniş bir komplo zenginlikleri yarattı, görebildiğimizi düşündüğümüz belli belirsiz bulutlar alanındaki JFK ve Manhattan projesine rakip oldu. Şimdi, bazılarınız kabul edebilirsiniz – "Efendim bu komploları iyi mi karşılaştırırsınız!

Benim iyi adamlarım ve kadınlarım … Asla suçlanmadıkları, tutuklandıkları, suçlandıkları korkulu şeylerden mahkum oldukları gerçeğini ortaya koyuyorum.

Tanrı, bir noktada, "Hillary'nin Huma'nın minik bir kızı yediğine dair videoda olduğuna dair kati bir kanıt" yoktu. Bu nalet ihtimaller içinde bir şeydi.

Gardiyanların uykuya daldığı ve düzmece raporlar almış olduğu bir AG Barr atamış tesisinde tutulan Epstein'ı içeren lau katliam listesinden açıkça sorumludurlar.

Onlar, internasyonal bir uyuşturucu sendikası olan insan kaçakçılığı şebekesini işletmekle suçlanıyorlar.

Demek istediğim, onu adlandırıyorsun ve Hitler'deki benzer biçimde yeterince uzun bir süre çizgisine bahse girebilirsin, sonunda Clinton'un bağlantısı olacak.

Kahrolasıca … ailenizin son on yılda her komplo teorisinin yeminini bile daha uzun süre cumhurbaşkanlığı yapamayacağınızı hayal edin. lol

Tutuklama, mahkumiyet, ceza değil. Trump ile aynı ve ailesinin suçlamış olduğu her şeyi hak ediyorlar. Fuar adil.

Clinton en malign aile ve daha iyisini hak ediyor.

Üye olursanız bu reklamlar gösterilmez...

Mavikutu Sohbet Kanalımız