• Foruma kayıt olarak daha fazla seçenekten yararlanabilirsiniz.
    Üye olduğunuzda mesaj içinde görüntülenen reklamları görmezsiniz.
    Yorumlarınızı bekliyorum...
    ...

Seçkin, en fukara Amerikalıların bile hangi teknoloji ve hizmetlerin bulunduğunu belirler.

  • Konbuyu başlatan sybilbatson7
  • Başlangıç tarihi
S

sybilbatson7

Ziyaretci

Akıllı telefonlar ve tv, seçkinler terimine muhteşem bir örnektir. Her türlü parantezciye haiz olan insanlara, hala onlar için ikili kullanımda olan şeyleri alabilmektedir. Gelir parantezlerine karşın seçkinlerin akıllı telefonların ve televizyonların en yoksul Amerikalılarda bile olduğundan güvenli olmaları ilginçtir.

En azından benim görüşüme bakılırsa bu pazar kazası değil. Yalnız bizim erişebilmemize izin verilenlere de erişebiliriz. Eğer sıhhat hizmeti almamızı istiyorlarsa çoğumuz olurdu. Aşılara erişebilmemizi istiyorlar, böylece fakirlerin en fakirleri bile diş hekimi, göz doktoru yada uzman değil. Bir dakika düşün. Aşılar ve doğum kontrolü niçin neredeyse her insana vermeye istekli oldukları görülen tek sıhhat hizmeti şeklidir?

Kazara "Tv programcılığı" demiyorlar. Aşılar "halk sağlığı" bahanesini kullanabilir. Sadece sürü bağışıklığı, erişkin Amerikalıların yarısından fazlasının efsaneleşmiş olmasıyla, irdelemenin zayıf olduğu destekçiler hakkında güncel değil. Düşük gelirli kişilerin akıllı telefonlar ve televizyonlar şeklinde dikkat dağıtıcı eğlence cihazlarına erişiminin olmaması, egemen derslik için oldukca daha tehlikeli olurdu. Web ve toplumsal medyanın sansürü, değişen teknolojinin Twitter şeklinde Twitter'a karşı kullanılmadığından güvenli olmak için tasarlandı. Mısır devrimi de kullanıldı. Şimdi gerektiğinde seni kapatabilirler
 


Üye olursanız bu reklamlar gösterilmez...


Mavikutu Sohbet Kanalımız


Üst