• Foruma kayıt olarak daha fazla seçenekten yararlanabilirsiniz.
    Üye olduğunuzda mesaj içinde görüntülenen reklamları görmezsiniz.
    Yorumlarınızı bekliyorum...
    ...

Terörist Saldırılar ve İngiliz Seçimleri

  • Konbuyu başlatan sybilbatson7
  • Başlangıç tarihi
S

sybilbatson7

Ziyaretci

2017 senesinde erken genel seçimler yapılmış oldu. Theresa May, çoğunluk hükümeti almak istedi sadece zayıftı, ulusal bir gülme stoğuydu ve hiçbir şekilde başbakan materyali biçimlendirmiyordu. Anketlerde büyük bir yitik için gidiyordu.

Seçimden 1 hafta ilkin, IŞİD ile beraber çalışan terörist listesindeki insanoğlu bir kalabalığa otomobil sürdü ve sonrasında bazı kurbanları bıçaklamaya başladılar.

Tüm ulusal münakaşa değişti, seçim şimdi ulusal güvenlikle ilgiliydi. Başbakan'ın parmak uçlarında kalan adam medyada "terörist sempatizatör" olarak diye deklare edildi, teröristleri cezaevinden daha ilkin özgür bırakmak istediğini, ülkeye daha çok terörist göçmene izin vermek istediğini söyleyerek politikalarını yanlış yapmış oldu. tüm ulusal güvenliğimizi kaldırmak istiyor.

Seçim birkaç gün sonrasında devam etti ve yitirdi.

Sonrasında 2019'a gidiyoruz. Anlık seçim denir, başbakan ülkenin komik bir hisse senedi. Tartışmalar esnasında mırıldanır ve mırıldanır ve herhangi bir tv röportajı yada kamu gösterileri yapmayı reddeder. Ortaya çıkmış olduğu her kamu kurumundan dışarı atıldı ve hastaneye dövdüğü eski karısı ile ilgili soruları cevaplamayı reddetti ve gangsterlerin kendisine saldırması için düzenlenmiş olduğu gazeteci kaydedildi.

Ankete düşüyor. Seçimden yedi gün ilkin, aynı yerde, başka bir terörist saldırısı. Bıçağı olan bir adam 2 kişiyi öldürür ve 3 kişiyi de yaralar.

Şimdi tüm ulusal münakaşa, muhalefetin (kim ameliyat ediyordu) ulusal güvenlik mevzusunda ne kadar zayıf olacağı ve vakaları daha iyi hale getirmek isteyen bir liderden ziyade bizi yönetecek bir diktatöre ihtiyacımız olduğu üstüne.

En zayıf 2 Tutucu adayının, rejim değişikliği savaşlarını sona erdirmek, cezaevi rehabilitasyon sürecini düzeltmek ve göçmenlik sorunlarını gidermek isteyen bir adayın seçiminde yargılanması rastlantı olması imkansız ve her seçimden yedi gün ilkin terör fiil grubu tarafınca tanınan ve izlenen kişiler)
 


Üye olursanız bu reklamlar gösterilmez...


Mavikutu Sohbet Kanalımız


Üst