• Foruma kayıt olarak daha fazla seçenekten yararlanabilirsiniz.
    Üye olduğunuzda mesaj içinde görüntülenen reklamları görmezsiniz.
    Yorumlarınızı bekliyorum...
    ...

Trump ve Epstein … Uyan

  • Konbuyu başlatan sybilbatson7
  • Başlangıç tarihi
S

sybilbatson7

Ziyaretci

Burada pek çok insanın birdenbire aniden Trstein ile Epstein'la bağlantısını nasıl yaptıklarını yansıtmadığını görüyorum.

Ve evet trump ve Epstein birlikte konuştular, evet aynı partilere geldiler vs.
Fakat oradan oraya Trump aniden sübyancı bir halkanın parçası olmalı yeni delikler üzerinde aptalca.

Washington'daki elit (ve küresel elit) SOMETHING'i koz üzerine sabitlemek için her şeyi orada yaptı. Önce Rusya ile aldatmaca oldu, sonra Ukrayna'ydı, sonra yalanlar vb. Oldu. Ve şimdi onu pedofil olmak için bastırmaya çalışıyorlar …

İnsanlar ne gördüğümü görmüyor mu? Yoksa insanlar Forrest için ağaçları göremeyeceğiniz yanlış bilgilendirme ekokaratörü ile burada çok kör mü?

Trump, cumhurbaşkanı olarak devam ettiğinden beri, orada yok etmek için ellerinden gelen her şeyi yaptılar … HER ŞEY. Ve siz hala insanlar, onların bir parçası olduğuna inanıyorsunuz! Onu indirmek için ellerinden geleni yaptılar!

Ve eğer bu doğruysa ve o Epstein’ın bir parçasıysa, neden çocuklarla ya da Epstein’la benzer bir koz fotoğrafını serbest bırakmıyorlar?

Onu ve şantaj pedo halkasını yok etmek istiyorlarsa, neden siyah posta resimlerini kozu yok etmek için kullanmıyorlar? Olmadığı için olabilir mi?
 


Üye olursanız bu reklamlar gösterilmez...


Mavikutu Sohbet Kanalımız


Üst