• Foruma kayıt olarak daha fazla seçenekten yararlanabilirsiniz.
    Üye olduğunuzda mesaj içinde görüntülenen reklamları görmezsiniz.
    Yorumlarınızı bekliyorum...
    ...

Virginia Giuffre BBC röportajı

• Konbuyu başlatan sybilbatson7
  • Başlangıç tarihi
S

sybilbatson7

Ziyaretci

Bunun bazı yönlerini kafamdan çıkaramıyorum.

Makul beklediğiniz gibi tüm MSM, bu hikaye atladı. Ama neden? TPTB gerçekten isterse bu hikaye bastırılabilirdi. Öyleyse neden Prens Andrew'un halka açık bir duruşmasına katılmamıza izin veriyorlar?

Prens'in röportajı o kadar zayıftı ki, böyle kötü cevaplar (terleme hikayesi, Pizza Express), neden böyle şeyler söylediğini merak etmelisin … yoğun bir incelemeye davet ediyormuş gibi görünüyor ve işleyicileri bunun için mutlu oldular. Bunun temel bir PR hatası olduğuna inanmayı reddediyorum.

Ancak bunun üzerine, Virginia'nın hesabı biraz dramatize görünüyordu. Gözyaşları çıktı ve sonra kendisini bestelemek için kestiler. Gözyaşları düzenlenebilir mi? Cinsel istismara uğramış bir kadını sorgulamanın kötü bir şekli olduğunu biliyorum, ama açık fikirli olmalısın.

Bütün bunlar neyi işaret ediyor? Bu, şantajlı seçkinlerin daha geniş bir ağı için bunun kendilerine gelebileceği bir tehdit midir ve Andrew cezayı kabul ederek ekip için bir tane alıyor mu?

Bu dava yorumlamaya çok açık. Neden Prens Andrew hakkında karar vermemize izin verildiğini düşünüyorsunuz ve neden katliam için bu kadar istekli bir kuzu? Virginia söylediği her şey mi? Babasının da biraz tuhaf olduğunu düşünmüştüm.

Üye olursanız bu reklamlar gösterilmez...

Mavikutu Sohbet Kanalımız