• Foruma kayıt olarak daha fazla seçenekten yararlanabilirsiniz.
    Üye olduğunuzda mesaj içinde görüntülenen reklamları görmezsiniz.
    Yorumlarınızı bekliyorum...
    ...

"YOU" kırılgan bir Reddit kullanıcısı!

• Konbuyu başlatan sybilbatson7
  • Başlangıç tarihi
S

sybilbatson7

Ziyaretci

Reddit'in sunduğu ve sunduğu çeşitli içerikleri inceleyerek yalanlar döngüsünü anlamaya başladım.

Liberaller memnuniyetle Muhafazakar isimlerini çağırır. Bazı en aşağılık. Ve bununla yaşayabilirler.

Muhafazakarlar Liberallerin isimlerini en aşağılık çağırırlar. Ve bununla yaşayabilirler.

Ancak yöneticiler buna tahammül edemezler.

Yöneticilerin umrunda değil. Veya katılmıyorum. Veya önyargılı. Reklam verenler nedeniyle onları umursuyor ve sansürlemeye zorlanıyorlar.

Artık reklamverenler de umursamıyor. Heck, satışları artıracaksa, çürüyen bir cesedin yanındaki bir kolonya ilanını gönderirlerdi. Ancak ürün üreticilerine cevap vermek zorunda kalıyorlar.

Ve polis olmak zorunda olan bu millet, böylece gıdalarda zehir satmazlar, en son mucizevi ilaç bakımını sakatlayan veya yalan söyleyen kusurlu ürünler de daha az.

Ama tüketiciye cevap veriyorlar. Bu sensin. Yeterince "yous" serbest reklam şikayetçi. Şikayetler zarar gelir kelimesiyle sonuçlanırsa, "sen" kaltağına kadar merdivenden aşağıya doğru ya da yukarı doğru akarsa ve The_N_Word diyemezler ya da komşularını söyleyen nefret dolu Nazi komşusunun adresini gönderemezler.

Çünkü "yous" şikayet etti.

Hikayenin ahlaki her zaman böyle küçük sürtükler olmayı bırakıyor.

Ezop daha iyi söyleyemezdi.

Üye olursanız bu reklamlar gösterilmez...

Mavikutu Sohbet Kanalımız