• Foruma kayıt olarak daha fazla seçenekten yararlanabilirsiniz.
    Üye olduğunuzda mesaj içinde görüntülenen reklamları görmezsiniz.
    Yorumlarınızı bekliyorum...
    ...

YouTube’da kaçınız Gölge Yasaklandı?

  • Konbuyu başlatan karimahomet
  • Başlangıç tarihi
K

karimahomet

Ziyaretci
Benim için Gölge YouTube'da Heck gibi yasaklandı. Sözlerim de orada Heck gibi sansürlendi. Bu yüzden Reddit konusunda daha çok meşgul oldum. YouTube sonunda yorum yapmayan bir video yükleme platformu olacak. Büyük Ağabey’in yaratılmasına gerçekten şahit oldum. İşte benim hikayem.

TV ve internet aynı. TV'nin zaten bir YouTube videosunda oynatabileceğiniz bir şekilde oluşturulduğunu ve aynı videonun TV ekranında oynatılacağını biliyorum. Dünyadaki pek çok kişiye Eski Medya tarafından Televizyon Kontrolü verildiğini söyleyemem ve benim durumumda Fox News bana haberleri önceden kontrol etme yeteneği verdi ve benim bilgime haksızlık ettiğim andan itibaren YouTube Video'unda oynattığım an Televizyonda belirdiler, ne yaptığımı biliyorlardı, bu yüzden arama ve yazmamı yaparken hızlı bir haber oluşturmak için zamanları vardı ve televizyonda yayınlandıkları andan itibaren YouTube Video anında ortaya çıktı. Küçük bir gecikme, ve bu, son cümlesini tamamlamadan önce yeni çapayı aniden kesmesi nedeniyle tesadüf değildi. Şimdi bu bana, “Pepe” kelimesinin dünya çapında duyulduğu cumhurbaşkanlığı kampanyasının ilk aşamalarında başıma geldi.

Bugün YouTube'da işler çok daha farklı, YouTube şu anda benim için pratikte bir video sitesi … YouTube'un ne hale gelmesi utanç verici, ancak Youtube'un yaptığı şeylerin hiç de doğal olmadığını düşünüyorum. Sosyal medya, yönetilebilir küçük parçalara ayrılıyor. YouTube şimdi Televizyonlu Programlama için Çalışıyor ve temelde TV 2.0 olan perde arkasında bir şeyler inşa ediyor. Youtube aslında bir reklam platformu olarak ele alınacak ve başka neye sahip olacaksınız. YouTube’un geleceği böyle görünecek. Yorumlarınızı aşağıya bırakın.
 


Üye olursanız bu reklamlar gösterilmez...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mavikutu Sohbet Kanalımız


Üst