• Foruma kayıt olarak daha fazla seçenekten yararlanabilirsiniz.
    Üye olduğunuzda mesaj içinde görüntülenen reklamları görmezsiniz.
    Yorumlarınızı bekliyorum...
    ...

Zombi salgını haberi

Mavikutu

Mesaj yazabilirsin
Yönetici
Rusya today geçen ocak ayında yazdığı zombi salgını haberini bugün güncelleme yaparak yeniden yayınladı.
.
Salgın işaretlerini takip sıklığını artırmamız gerekli...
.
Bununla ilgili olarak :
.
.

Üye olursanız bu reklamlar gösterilmez...

Çetin

Forum üyesi
Herkes gibi arada ben de dusunurum hersey iyi ve güzel olsaydı nasıl olurdu diye. Yeri geliyor bütün insanlığın yok olmasını istiyorum. yeri geliyor herseyin duzen icinde oldugu olması gerektiği gibi oldugu (bu subjektıf tabı) bir dunya olsun ıstıyorum nasıl olabilir diye fikirler getiriyorum aklıma

Su bir gerçek ki tüyler inceldikden sonra artık önemli olan fiziksel evrim değil zihinsel evrimimiz olmustur. Ve hunharca yapay seleksiyona maruz bırakılmaktayız. Sadece iyi iyi pozitif değil negatif olarak da. Hayatta kalmak için her türlü pisliğin yapılabileceği gerçeğinin oldugu bir dünya da bir taraftan tersini yaparak hayatını idame ettirebilme kosulları da sağlanmıs

Yani burdan anlıyoruz ki bizi evrimleştirenler bunun tek yönlü olmasını istemiyor. neden ? bunun bu sekilde olmasının bir sebebi olması lazım.
bir diğer konu da bu evrilmeyi kontrol edenler kimler. bu dunyadan mı dısardan mı

Üye olursanız bu reklamlar gösterilmez...

Mavikutu Sohbet Kanalımız