COVID-19 bizi gelecek için şartlandırıyor …

Bir beynin yarısına bile sahipseniz, muhtemelen covid-19 salgınının bir servet transferi seçkinler için ve dünya nüfusunun iktidardakileri sorgulama yeteneği için bir test olduğunu görürsünüz. Kilitlenmeler, tedarik zincirlerinin kapatılması ve zorunlu iş kapatmaları Milyonları zaten yoksulluğa ve açlığa mahkum etti . Bu, bir virüsten fazla olan bir virüs için ödenmesi gereken oldukça büyük bir bedeldir. % 99 hayatta kalma oranı! Öyleyse neden bu kadar saçma bir tepki? Dünya Sağlık Örgütü yanlış yapamayacak gerçeğin hakimi Bill Gates bile itiraf etti kilitlenmeler yarardan çok zarar verebilir . Öyleyse neden böyle bir aşırı tepki? Elimizdeki bilgilerle çalıştığımıza Mart ayında inanmak mantıklı. Corona virüsünün yeni türü hakkında çok az şey biliniyordu, bu yüzden herkesin güvenliği için her şeyi kilitledik. Ama şimdi, birkaç ay sonra tüm bu yeni verilerle, neden yerler hala kapanıyor? Cevap şudur: dünya yeni bir dünya için şartlandırılıyor: harika bir sıfırlama . Bill Gates bizi ürkütücü bir şekilde uyardı bu sadece ilk salgın ve bir sonraki çok daha kötü olacak. Neden bu “büyük sıfırlama”, bu “yeni dünya düzeni”, bu yeni yolla ilgili konuşmaları duymaya devam ediyoruz. daha iyi inşa et . Ne istersen onu söyle. Bunun yeni gerçeklik olacağını kabul etmek için şartlandırıldığımıza inanıyorum. yeni normal . Tıpkı “terörizme karşı savaş” yaptığımız gibi, artık “görünmez düşman” olan sağlığımıza karşı savaşacağız. Kabal sıkılıp hastalıklı kâr ve güç gündemlerini ilerletmek için yeni bir tehdit oluşturana kadar önümüzdeki 10 yıl kadar sürecek tema bu olacak.

Bu görüşe katılıyorum.
.
Hasta sayılarına ve ölüm oranına bakıldığında çok düşük oranlar.
Ancak alınan önlemler nüfusun %100 ünü etkiliyor.
.
Doğal seleksiyon çalışmalı mı demek lazım tam bilemedim…
.

Her geçen gün covid-19 salgınına inanmayan sayısı artıyor.
Okuduklarım çok ilginç şeyler.
Semptom göstermeden pozitif çıkan insanlara bir açıklama yapılamıyor.
Aramızda virüs taşıyan ama hasta olmayan insanlar var.
O zaman neden bu kadar önlem…
.