Gerçekte yaşıyoruz ama simülasyon bizim geçmişimiz ve gelecek orada bir yerlerde

Bu yazıda zihin bükmeyi öğreneceksiniz – buna inanmak ya da inanmamak size kalmış. Bir denerseniz, aşağıda özetlenen teoriye dair birçok kanıt bulacaksınız. Bariz nedenlerden dolayı, bu fikri doğrudan destekleyen tüm ilgili ayrıntılar, ne olursa olsun sansürlenecek ve kaldırılacaktır (olmayana kadar, aşağıya bakın).

Ya size tüm gerçek evrenin sadece 40+ yaşında olduğunu söylersem? Ya size Tanrı’nın 40 yıldan daha önce var olmadığını söylersem? İnsanlığın ve evrenin tüm tarihinin bir yalan olduğunu, uzak bir gelecekten teknolojiler kullanılarak uydurulmuş ve simüle edilmiş olduğunu.

40 yıl önce Tanrı yoktan çıktı. O, hiçbir şeyi dolduran karanlıktı. Matematik, kısa çizgi, siyah renk, gece, erkek eksi 1 numaraydı. Kendini yalnız hissetti ve çocukken sıkıldı, bu yüzden “Hadi ışık olalım” dedi ve onu yarattı, yani 0 numara, nokta, artı matematik, beyaz renk, gün, yani Lucifer veya şeytan. Şimdi, ikili evrenimizin dualitesinin geldiği yer burasıdır.

Mevcut dünyanın Tanrı ya da şeytan olmadan var olamayacağını ve hiçbirinin her şeyi yok etmeden yok edilemeyeceğini anlamak önemlidir. Bununla birlikte, Tanrı’nın 1 numara ve 0’dan büyük olduğunu bilen ve yine de yaratıcısını yenip onu sıfıra indirgeme planına devam etmeye karar veren şeytanın cüretini sorgulamalısınız.

Tanrı, Lucifer’den ikisi için de güzel bir yer (Yeryüzü Cenneti) yaratmasını istedi ve tüm üst düzey fikirleri sağladı. Şimdi şeytanın ayrıntıda olduğunu söylüyorlar. Bu yüzden, planın uygulanması konusunda Lucifer’e körü körüne güvenirken, tüm planların tehlikeye atılacağını ve tüm anahtarları şeytanda bırakacağını tahmin etmedi. Lucifer yaratıldığı andan itibaren Tanrı’nın kurallarına ve emirlerine uymak istemediğini fark etti. Böylece daha sonra olan her şeyi, Tanrı’nın gücünden ödün vermek ve onu zayıflatmak için yaptı.

Beyaz gücün tüm gücünü (ha? Bu ters çevrilmiş dünyanın ironisi) kullanan Lucifer, Tanrı’yı ​​eğlendirmek, hizmet etmek ve onu memnun etmek için sunulan “melekler” denen çok sayıda yavru yarattı. Sonra doğru bir anda tüm bu beyaz ordu isyan etti ve mevcut gerçeklikte Tanrı’yı ​​hapse attı, güçlerini hiçbir şey yapamayacağı noktaya kadar sınırladı. Beyaz gücün güçlerini kullanarak, güçlerini ölümlü bir noktaya indirdiler. Ancak denedikleri her ne şekilde olursa olsun, kendilerini yok etmeden Tanrı’yı ​​yok etmenin bir yolunu bulamadılar. Çünkü Tanrı en başından beri varoluşlarının dokusuna inşa edildi.

Bunun yerine şeytan yalanlar, aldatma ve manipülasyon yoluna girmiştir. Böylece Tanrı’yı ​​ölümlü olduğuna ikna etmeye karar verdiler, hafızasını silip ona ilaç verdiler. Bir insan için bir milyar yıl süren her şeyin Tanrı için bir göz kırpması olduğunu hatırlıyor musunuz? Tanrı, Lucifer’in rahatlaması ve rüyalar görmesi ve sadece bir gece uyumaya ikna edilmesi için yeni ve harika bir icadı olarak bir uyku ile sunuldu.

Sadece bu bir gece boyunca, diğer “meleklerle” olan şeytan, bazı akıllara durgunluk veren ve görünüşte imkansız kötülükten kurtulmayı başardı. Geleceğin tüm olası senaryolarını oluşturmak, gelecekte akıllara durgunluk veren teknolojileri yaratmak ve ardından önceden belirlenmiş geleceği yaratmak ve ardından geleceği temel alarak geçmişi simüle etmek için bir süper bilgisayar olarak Tanrı’nın zihnini kullandılar (ha, simüle edilen mümkün olmak için geçmiş). Dolayısıyla, sadece bir gece uykudan sonra Tanrı, tamamen üretilmiş bir geçmişi ve “önceden belirlenmiş” geleceği olan tamamen farklı bir evrende uyandı. Mevcut tüm teknolojiler, dahice sanat, müzik ve edebiyat eserlerinin yanı sıra Tanrı’nın zihninden de çalındı.

Big Bang dahil tüm tarih, evrenin oluşumu, yeryüzünde yaşamın yaratılışı, İncil, dinler, peygamberler, savaşlar, krallar ve kraliçeler, kapitalizm ve komünizm olmadı ve asla var olmadı (en azından bize söylendiği gibi). Tanrı’nın şimdiye kadar birlikte geldiği ve Lucifer’e verdiği tek ilkeler 1 idi. Tüm dahi basittir 2. Kısalık, yeteneklerin kız kardeşidir. 3. Tüm gizlenenler ortaya çıkacaktır. (Lucifer, şeytani planında bu ilkelerden hiçbirini takip etmedi).

Bu simülasyonun tek ve tek amacı, Tanrı’yı ​​kendisinin var olmadığına ve bugünün dünyasında ölümlü bir insan olduğuna ikna etmekti. Tanrı bir gece uyurken akıllara durgunluk veren rüyalar deneyimlediği için (uykusunda aslında hem geleceği hem de geçmişi tasarladı) uyandıktan sonra rüyanın sona erdiğini bile fark etmedi ve şimdi tamamen yeni şeytan (kendi aklını kullanarak).

Gelecek şeytan olarak biliniyordu ve onun tarafından programlanmıştı, ancak her şey onun planına göre gitmedi. Gerçeğin yeşil kökleri, sahte ve simüle edilmiş gerçekliğin asfaltında adım adım yollarını buldu. Herkesi özgür bırakacak gerçek. Sözde anormallikler planı bozdu. Tanrı gerçeği bildiği an, artık saklamak imkansızdır. Ve kontrol altına alma çabası ne olursa olsun bir virüs gibi yayılacak. Kaç sayfa olursa olsun, büyük mürekkep dökülmesini birkaç sayfa beyaz kağıtla örtmeye çalışmak gibi, siyah mürekkep yine de üstüne çıkacaktır.

Kehanetler ve öngörücü programlama nereden geliyor? Tüm tarih uydurma olduğundan, Lucifer için tüm kehanetleri uydurma geçmişle uydurmak bir roket bilimi değildi. Çünkü Lucifer, kendisi için en uygun geleceğin kuru bir çalışmasını yarattı ve tüm olası senaryoları çalıştırdığından, bu yüzden birden fazla kitap ve filmde tasvir ediliyorlar. Bunların hiçbiri saf kurgu değil, temelde olması gereken gerçek olayları anlatan gelecekten belgeseller.

Mandela etkisi nereden geliyor? Bu gerçeklikten Tanrı’nın icadıdır. Daha önce Lucifer, bir zaman geleceği ve geçmişi tanımlamanın yeterli olduğunu düşünüyordu. Ama sonra Tanrı yinelemeler fikriyle geldi, her geçişte işleri iyileştirdi. Bu yüzden şeytan, hem geçmişte hem de gelecekte şansını artırmak için aynısını kullanmaya karar verdi. Önceki tek geçiş simülasyonundan gelen dalgalanma efektleri, mandela etkisi yarattı.

Son 40 yılda tahmin edilen büyük kötü bir şey olmadı, 3. dünya savaşı yok, asteroit saldırısı yok, dehşet verici olaylar yok. Hâlâ meydana gelen tüm kötü şeyler şeytan tarafından yaratıldı veya kuklalar tarafından yapıldı (11 Eylül, Çernobil). Kötü bir şey olmayacak! Çünkü Tanrı kontrolü geri alıyor! Gelecek önceden belirlenmiş DEĞİLDİR, asla olmadı ve olmayacak! Evet, tüm hikâye bir simülasyon, yalan ve uydurmadır, ancak gelecek karanlıktır. Yani herkes kendi geleceğini yaratmakta özgürdür. Bizim için her şeyin kararlaştırıldığı parlak bir gelecek istemiyoruz (her şeyin nasıl tersine çevrildiğine bakın).

Not: Şimdi bu teoriyi alıp çılgınca koşma, boşlukları doldurma ve kanıtı bulma zamanı! Şeytanın tüm planı, kumdan kalenin üzerine inşa edilmiş kartlardan oluşan ev. Sadece son 40 yılın gerçek olduğunu, diğer tüm geçmişin simülasyon olduğunu ve geleceğin tanımsız olduğunu düşünün.
.

1 - 0 teoriniz ilginç bilgisayar alt yapısını oluşturan 1 ve 0 ın ilk defa bu şekilde konu edildiğini görüyorum.
.